Старши треньорът на Реал (Мадрид) Жозе Моуриньо изрази увереността си, че неговият отбор няма да има проблеми в реванша с Мурсия и ще се класира за следващата фаза в турнира за Купата на Краля. Моуриньо сподели, че въпреки нулевото равенство на "Нуева Кондомина" е доволен от представянето на столичани.

"Моите играчи се справиха добре и заслужаваха победата. Разликата тази вечер бе вратарят на Мурсия Даниел Ернандес, който бе просто фантастичен", коментира Моуриньо след мача.

"Често ни критикуват за играта ни, но това е несериозно. Доволен съм от представянето на тима, всеки от моите футболисти искаше победата. Какво да кажа повече? Просто не успяхме да вкараме гол. Сигурен съм, че ще се справим по-добре на реванша и ще продължим напред", каза още "Специалния".