Манчестър Юнайтед получи оферта на Реал (Мадрид) на стойност 80 милиона паунда за португалското крило Кристиано Роналдо. Кавалерът на "Златната топка" е трансферна цел на испанския гранд от миналото лято, а новият президент Флорентино Перес обеща да направи всичко по силите си да вземе 24-годишния играч на "Бернабеу". "Червените дяволи" публикуваха официално изявление на интернет страницата си, което гласи:
"Манчестър Юнайтед получи рекордна и безусловна оферта от 80 милиона паунда за Кристиано Роналдо от Реал (Мадрид). По молба на Кристиано, който отново изрази желанието си да напусне и след дискусия с представители на футболиста, Юнайтед дава разрешение на Реал (Мадрид) да преговаря с него. Очаква се всичко да е ясно до 30 юни. Клубът няма да коментира до следващо развитие по ситуацията".
Очаква се новината да бъде посрещната със скептицизъм от феновете на манчестърци, които на няколко пъти бяха уверени, че няма сделка за Футболист №1 на ФИФА за изминалата година. Ако продажбата на Роналдо до уточнената дата пропадне Реал ще получи компенсация в размер на 20 милиона паунда.
tosho
на 11.06.2009 в 20:14:25 #382tvorec, И какво спечелиха столичните отбори тази година ??

galaktiko
на 11.06.2009 в 20:14:06 #381Айдееее, всички Кристиано-Роналдовци ще станат фенове на Реал
новия им идол се казва Парк Сунг и е китайски национал 
ManU Fenka
на 11.06.2009 в 20:12:44 #380tvorec а селските отбори играят финали в шл и доминират в първенството
galaktiko
на 11.06.2009 в 20:12:41 #379феновете на Манчестър: "сега Митко ще блесне"
муахахахахахаххахахаххааааа с Джу Парк, Флечер и Метьо ууууунайтед ги чакат по-големи падежи от отпадането в групите на ШЛ преди няколко години 
tosho
на 11.06.2009 в 20:11:45 #378Ахахаха - взехме пари колкото за цял отбор за тоя келеш. Там вече може да играе прима балерина
Интересно ми е колко офанзивни футболисти ще купи още изкуфелия старец Перес , докато разбере ,че проблемите им са в защитата.
Този ще докара до фалита балета.
tvorec
на 11.06.2009 в 20:11:33 #377Taка е .. столичните отбори изкупуват планетата ,а селските посредствени тимчета продават ли продават

Критиканта
на 11.06.2009 в 20:11:24 #376Добро си ни е хлапето , има още трески за дялане в него . Аз викам да направи още 6 г. в Атлетико и да си се прибира в Аржентина .
hudini
на 11.06.2009 в 20:11:09 #375Реал взема само БИВШИ Златни Топки
Кога ще вземе настояща/бъдеща (Меси), кога?
Следващите 4, 5 години няма да има нито 1 такава в Реал. 
renton
на 11.06.2009 в 20:11:06 #374ManU Fenka А аз си мислих че разбираш от футбол. Уви.
beroefan
на 11.06.2009 в 20:10:54 #373Айдееее, всички Кристиано-Роналдовци ще станат фенове на Реал
ManU Fenka
на 11.06.2009 в 20:10:07 #372renton повече от това което ще направят Кака и Роналдо!
Критиканта
на 11.06.2009 в 20:09:10 #371P . последна оферта : Връщате ни Торес -> Агуеро ..........
renton
на 11.06.2009 в 20:08:58 #370Джи Сунг Парк (даже и не мога да му напиша името правилно), Карик, Флетчър, Скоулс и Тевез ще заиграят като отбор. И колко поредни точни паса могат да си подадат тези петимата ако излязат заедно???
ManU Fenka
на 11.06.2009 в 20:08:27 #369galaktiko предпочитам да гледам Флетч и Парк но да играем като отбор отколкото един куп звезди които да играят за себи си и да отпадат години подред на 1/8 в шампионската лига
Критиканта
на 11.06.2009 в 20:07:05 #368Критиканта, Бени и 20 млн. за Агуеро . =============================== ако с тебе бяхме мениджъри щяхме да се разбереме някак си
galaktiko
на 11.06.2009 в 20:06:02 #367Ман Ю Фенка, селският манчестър кога би привлякъл 2 Златни топки за 1 една седмица, КОГААААААААААА
нека е грешка в Мадрид да ритат Кака и Роналдо, а манчестър да китаеца Джу Парк и Флечер 
Критиканта
на 11.06.2009 в 20:05:54 #366Колективната атака ще се завърне в редиците на Манчо,така че враговете им да не се радват много. ================================ И аз съм на тва мнение , тежета в атака ще се прехвърли от 1 на 3-4 ма и не се знае какво ще излезе .
ManU Fenka
на 11.06.2009 в 20:05:27 #365steiner | 11.06.2009 23:04 Tози kелеш си намери точното място.Ще си пасне идеално с педалите от Реал. Колективната атака ще се завърне в редиците на Манчо,така че враговете им да не се радват много. =====================
много добре казано! време е да заиграят като отбор! 
steiner
на 11.06.2009 в 20:04:21 #364Tози kелеш си намери точното място.Ще си пасне идеално с педалите от Реал. Колективната атака ще се завърне в редиците на Манчо,така че враговете им да не се радват много.

Критиканта
на 11.06.2009 в 20:03:16 #363P , може и размяна Бен Аюн и 20 млн. за Макси ............