Манчестър Юнайтед получи оферта на Реал (Мадрид) на стойност 80 милиона паунда за португалското крило Кристиано Роналдо. Кавалерът на "Златната топка" е трансферна цел на испанския гранд от миналото лято, а новият президент Флорентино Перес обеща да направи всичко по силите си да вземе 24-годишния играч на "Бернабеу". "Червените дяволи" публикуваха официално изявление на интернет страницата си, което гласи:
"Манчестър Юнайтед получи рекордна и безусловна оферта от 80 милиона паунда за Кристиано Роналдо от Реал (Мадрид). По молба на Кристиано, който отново изрази желанието си да напусне и след дискусия с представители на футболиста, Юнайтед дава разрешение на Реал (Мадрид) да преговаря с него. Очаква се всичко да е ясно до 30 юни. Клубът няма да коментира до следващо развитие по ситуацията".
Очаква се новината да бъде посрещната със скептицизъм от феновете на манчестърци, които на няколко пъти бяха уверени, че няма сделка за Футболист №1 на ФИФА за изминалата година. Ако продажбата на Роналдо до уточнената дата пропадне Реал ще получи компенсация в размер на 20 милиона паунда.
lamy
на 11.06.2009 в 10:02:27 #42кьор фишек
rudy
на 11.06.2009 в 10:01:52 #41нали много харесвате Меси и Тевез, видяхте ли колко струват, уникални пропупски а Бербо бяхте готови да го разкъсате ех, боклуци сте
AnDeRsOn_OLiVeiRa
на 11.06.2009 в 10:00:27 #40Явно другото португалско леке ще трябва да се налага и да заиграе по - добре. Не съм много обнадежден от това но...(за Нани говоря)
4oKuTo
на 11.06.2009 в 09:58:52 #39Иначе аз се радвам, защото сега ще видим какво може нашия Бербатов. Манчестър Ю се напечелиха доста за тези години и сега рискуват с продажбата на голямата си звезда, но пък ще видим дали Руни и Бербатов може да ги измъкнат.
fakta
на 11.06.2009 в 09:58:32 #38фактите са си факти: без него трудно щяхме да вземем 2-те титли на англия и шамп. лига, но лигавщините и безбройните симулации показваха другата му страна. успех в мадрид и дано САФ намери по-добра 7мица!
солскяер
на 11.06.2009 в 09:56:57 #37Ако този трансфер се случи, единственият потърпевш ще е самият Роналдо. Жална му майка, не искам да бъда на мястото му!
ivonty
на 11.06.2009 в 09:55:49 #36една добра новина за Димитър Бербатов
Madridista
на 11.06.2009 в 09:55:46 #35Ясно е ,че Мадрид ще вземат и Вия и Силва ,а сред общата лудница се чудя Абрамович кой ще вземе
4oKuTo
на 11.06.2009 в 09:52:46 #34Ако Барса вземат Ибрахимович, то в тия два отбора се съсредоточават 99% от най-котираните световни звезди. От едната страна Анри, Меси, Ибрахимович, Шави, Иниеста, а от другата Кака, Роналдо, Вия, Касияс... Само остава на вратата на Барса да е Буфон и ниюо не остава.
FreakyJim
на 11.06.2009 в 09:49:54 #33interist испания ще стане си е същата - два отбора на гърба на 18, страшно първенство, интригата е пълна
AnDeRsOn_OLiVeiRa
на 11.06.2009 в 09:49:25 #32Май идват годините на доминация на испанския футбол. Дано да не съм прав
Il Rosso
на 11.06.2009 в 09:49:02 #3132. MRosenberg | 11.06.2009 12:46 "Сега феновете на Манчестър ще намалеят двойно, след тоя трансфер " Идеално, ще останем истинските.
The Scorpion
на 11.06.2009 в 09:47:54 #30FreakyJim Дръжте си Бербо,а ние Хунтелаар
interist
на 11.06.2009 в 09:47:23 #29баси майката...са и Ибра като хване към Барселона в Испания ще стане наистина гладиаторска битка м/у Реал и Барса
Ибрахимович,Меси,Кака,Роналдо..звучи като реклама на Пепси 
FreakyJim
на 11.06.2009 в 09:46:07 #28Хунтелаар викам на нас да ни ги дадат е не, стига коне и дървета в отбора
MRosenberg
на 11.06.2009 в 09:46:00 #27Сега феновете на Манчестър ще намалеят двойно, след тоя трансфер

AceVentura
на 11.06.2009 в 09:45:08 #26Anderson, може като бонус ей така да затвърдят приятелските отношения между двата отбора, че и без това няма какво да ги правят, да не търкат пейката
Roberto_Baggio
на 11.06.2009 в 09:44:54 #25Да се готви Рибери

LiZardStef
на 11.06.2009 в 09:43:25 #24на път сме да разберем дали Роналдо не му се играеше в Ман, щото мрънкаше за Реал и там ще се развихри или просто е АДСКО леко, малко скъп риск излиза, но ако се разиграе, Ла Лига ще е мн интересна с този отбор на Барса и мега-селекцията на Перес. -----Хунтелаар----- Силва-----Роналдо ---Снайдер Кака'--- --------Гаго-------- ?--Пепе--?--Рамос --------Касияс--------
AnDeRsOn_OLiVeiRa
на 11.06.2009 в 09:43:23 #23Снайдер и Хунтелаар викам на нас да ни ги дадат