Манчестър Юнайтед получи оферта на Реал (Мадрид) на стойност 80 милиона паунда за португалското крило Кристиано Роналдо. Кавалерът на "Златната топка" е трансферна цел на испанския гранд от миналото лято, а новият президент Флорентино Перес обеща да направи всичко по силите си да вземе 24-годишния играч на "Бернабеу". "Червените дяволи" публикуваха официално изявление на интернет страницата си, което гласи:
"Манчестър Юнайтед получи рекордна и безусловна оферта от 80 милиона паунда за Кристиано Роналдо от Реал (Мадрид). По молба на Кристиано, който отново изрази желанието си да напусне и след дискусия с представители на футболиста, Юнайтед дава разрешение на Реал (Мадрид) да преговаря с него. Очаква се всичко да е ясно до 30 юни. Клубът няма да коментира до следващо развитие по ситуацията".
Очаква се новината да бъде посрещната със скептицизъм от феновете на манчестърци, които на няколко пъти бяха уверени, че няма сделка за Футболист №1 на ФИФА за изминалата година. Ако продажбата на Роналдо до уточнената дата пропадне Реал ще получи компенсация в размер на 20 милиона паунда.
Predator-S
на 11.06.2009 в 10:25:49 #62Eми сега взимаме Валенсия и Бензема (евентуално и Рибери) и гледай кво става. Ще сградиме 2 пъти по-добър отбор
LORD_SLIM
на 11.06.2009 в 10:23:01 #61Ако офертата е такава не мисля че може да бъде отказана.Няма незаменими играчи,още повече че заради егото на Кристияно,Митко и Рууни определено бледнеят
dx4
на 11.06.2009 в 10:17:18 #60Парите за лекето са добри но се пак бих предпочел да не го пускат наистина няма кой да го замести с неговото напускане почва наново градене на отбора то е явно това.... Бекам и Руууд ги продадоха насила в Реал сега това леке сам иска натам... а още не му е време за пенсия даже... Както казва майора възможноста следаващия сезон да 0 и даже да не сме 2 ри в Англия е много възможно да се случи щото квото и да си говорим последните години главно роналдо теглеше юнайтед напред нямам 2 ри като него в момента очаквам много труден сезон ако не вземем поне 3 ма нови играчи
Madridista
на 11.06.2009 в 10:16:41 #59Ивонти ,дано си прав за Бербатов и това което казваш ,аз лично не съм доволен че взимаме КР,но мен няма кой да ме пита мисля ,че това е бомба със закъснител в Реал Мадрид.
Roberto_Baggio
на 11.06.2009 в 10:16:08 #58С тея 90 млн. Фърги не го мислете , ще си опече работата. Докато за Милан не съм убеден . Тоя Леонардо не е мноо ясен.
n/a
на 11.06.2009 в 10:12:59 #57"Лео Меси? Не виждам кой друг може да го замести!" Меси в Ман Ю - това трябва да е вицът на деня
ivonty
на 11.06.2009 в 10:12:13 #56Мадритиста, този трансфер е единствения шанс на Бербатов да остане на Олд Трафорд повече от един сезон. САФ с тази сума може да задържи Тевез и да купи един наистина добър плеймейкър и едно крило - Рууни, Бербатов, Тевез не е никак зле. От сега залагам - да е жив и здрав нашия - на 26+
North London
на 11.06.2009 в 10:11:28 #55http://piperlivo.com/node/370 Ееехххх Роналдо ,Роналдо.....

Roberto_Baggio
на 11.06.2009 в 10:10:49 #54Но наистина с нетърпение искам да видя новия Галактико .... гледа ми се цирк не задруго.........трябва и Рибери да вземат или Ибрахим.... така ще съм по-доволен . Като ще е галактико да е галактико..........
pepsik
на 11.06.2009 в 10:10:15 #53Честито на феновете на Реал .Юнайтед ще има наистина колосална сума за трансфери и се надяван САФ да я похарчи правилно .Ако вземем правилните играчи за точната сума ,ще имаме един не по-слаб отбор.

winnman
на 11.06.2009 в 10:09:23 #52а някои дори и отборите
winnman
на 11.06.2009 в 10:09:08 #51колко много фенчета ще трябва да си сменят форумните никовете

Roberto_Baggio
на 11.06.2009 в 10:08:41 #50Най-интересното е дали Перес ще си върне парите .... само времето ще покаже ...да не се налага след базите и стадиона да продадат .....
AnDeRsOn_OLiVeiRa
на 11.06.2009 в 10:08:28 #49Майоре, дай по оптимистично. Ще вземем заместник на Роналдо и готово.
BlooDeYeS
на 11.06.2009 в 10:08:20 #48Ще чакам с нетърпение следващия "ЕлКласико" , очертава се много равностоен сблъсък , а не като тази година , Барса със най-добрите футболисти/волейболисти в ПЛАНЕТАТА срещу некви си дет носат незаслужено екипа на Реал..... освен Хунтелаар Диара Роббен и Касиляс + Рамос който не беше в час

Red Forever
на 11.06.2009 в 10:04:57 #47Браво какво първенство сами ни очаква направо не е истина
Добре че мачовете им се разминават като часове с Англичаните
A*C*M
на 11.06.2009 в 10:04:21 #46ако можеха да съберат Милан Ман и Реал в една група в Шл
Madridista
на 11.06.2009 в 10:03:54 #45Не мисля ,че това е добра новина за Бербатов очакванията към него сега ще бъдат Огромни ,а той не е известен с добрата си психика 1,2,3 слаби мача и е твърдо вън от играта лесно е когато до теб има играчи ,които могат за секунда да измукнат отбора в дадена ситуация ,а не дай си боже Руни получи поредната си контузия за Берба става непосилна задача вече ,дано не излеза прав обаче мисля ,че това ще бъде последния сезон на Берба в Манчо
AnDeRsOn_OLiVeiRa
на 11.06.2009 в 10:03:38 #44Майоре, Съра ще трябва да му набие акъл в главата. Иначе е талант спор няма
Roberto_Baggio
на 11.06.2009 в 10:02:37 #43Доминация на Испанския футбол хахахахахахахахахаа та те имат 2 отбора Барса и Реал .
