Манчестър Юнайтед получи оферта на Реал (Мадрид) на стойност 80 милиона паунда за португалското крило Кристиано Роналдо. Кавалерът на "Златната топка" е трансферна цел на испанския гранд от миналото лято, а новият президент Флорентино Перес обеща да направи всичко по силите си да вземе 24-годишния играч на "Бернабеу". "Червените дяволи" публикуваха официално изявление на интернет страницата си, което гласи:
"Манчестър Юнайтед получи рекордна и безусловна оферта от 80 милиона паунда за Кристиано Роналдо от Реал (Мадрид). По молба на Кристиано, който отново изрази желанието си да напусне и след дискусия с представители на футболиста, Юнайтед дава разрешение на Реал (Мадрид) да преговаря с него. Очаква се всичко да е ясно до 30 юни. Клубът няма да коментира до следващо развитие по ситуацията".
Очаква се новината да бъде посрещната със скептицизъм от феновете на манчестърци, които на няколко пъти бяха уверени, че няма сделка за Футболист №1 на ФИФА за изминалата година. Ако продажбата на Роналдо до уточнената дата пропадне Реал ще получи компенсация в размер на 20 милиона паунда.
The Phenom
на 11.06.2009 в 10:43:31 #82Ами сега Манчестър?
Rosenberg
на 11.06.2009 в 10:42:47 #81Флорентино Перес е номер 1!
Сега наред са Ибрахимович, Давид Виля, Маркос Сена, Капдевиля и ......Роналдиньо 
LORD_SLIM
на 11.06.2009 в 10:42:26 #80Андерсон Гигс,Скоулс,Невил,Тоти,Малдини,Раул,Джерард са рядка футболна порода
Supernaut
на 11.06.2009 в 10:42:19 #79И сега на турнето през юли Юнайтед кого ще показват на жълтурите
4oKuTo
на 11.06.2009 в 10:41:58 #78Ако ще дават до 30-35 млн. евро за трансфери, Ман Ю да взимат Силва и Мата комплект, а може и Бензема, ако разкарат Тевес.
AnDeRsOn_OLiVeiRa
на 11.06.2009 в 10:41:16 #77dbrecords, А играти като Гигс и Скоулс как не са се пренаситили от титли

LORD_SLIM
на 11.06.2009 в 10:40:54 #76Даунинг като класа е точно като Парк.
LORD_SLIM
на 11.06.2009 в 10:40:13 #75Манчестър няма нужда от плеймейкър,защото просто не играе в схема с такув.Сигурен съм че Митко ще блесне другия сезон.
FreakyJim
на 11.06.2009 в 10:39:09 #74престанете с тоя Даунинг вече

4oKuTo
на 11.06.2009 в 10:38:56 #73Вече Бербатов е най-техничният футболист в Ман Ю на 100%, така че да се замислят по въпроса...
Supernaut
на 11.06.2009 в 10:38:21 #72Фърги повече от 30млн. няма да даде, за който и да е.
КомБат
на 11.06.2009 в 10:35:26 #71Добра новина. Съра ще има на разположение повече от 100 милиона паунда за играчи да прави поредния велик тим. вратар десен защитник плеймейкър ляво крило Тевез - макар че според мен за тия пари може да осигури много по-добър нападател Плеймейкърът е задължителен, защото Бербо се мъчеше да им прави играта в по-голямата част от сезона, но силата му е на върха на атаката.
4oKuTo
на 11.06.2009 в 10:35:25 #70Трезеге за 25-30 млн. евро? На промоция го даваме, количеството е ограничено
LORD_SLIM
на 11.06.2009 в 10:35:09 #69Франк е страхотен,трябва да се насочим към него,за другото крило не изключвам възможността да се налага някой от Македа,Тошич,Уелбек.
Predator-S
на 11.06.2009 в 10:34:13 #68Майоре, аз не се притеснявам. САФ ще вземе правилните играчи (особено с тези пари). А сега и наш Бербо ще има шанс да блесне наистина
Roberto_Baggio
на 11.06.2009 в 10:32:50 #67Аз се чуда , защо се отказаха от Диего Реал . Чакат да отиде в голям отбор като Юве , да стане звезда .... вземи тея 100 млн. и така. Реал пазарува само от грандовете

NStorm
на 11.06.2009 в 10:30:07 #66Не ми се мисли какво ще стане ако след толкова пари хвърлени за звезди реал не вземе нищо следващата година...
dbrecords
на 11.06.2009 в 10:29:11 #65Драги ми разбирачи и футболните специалисти,значи един отбор може в един и същ състав да изкара на върха на възможностите си 3-4 години максимум,след това е нужна промяна,всички големи отбори са имали и имат големи футболисти,започнали от 0.Така,че аз вобще не се притеснявам,че Роналдо ни напуска,ще дойде друг,докато имаме така школа и докато отбираме едни от най-добрите таланти в света,мисля че ще изкарваме все повече футболисти от световно ниво.Роналдо е спечелил всичко с клуба,издигна го Сър Алекс до върха,научи го да бъде лидер,сега просто според мен си търси ново предизвикателство,което е нормално,с тези пари можем да купим много други играчи,млади и жадни за титли,защото както казах идва един момент в който играчите се пренасищат на титли и търсят нови предизвикателства,нормално,мисля че неможе да надмине това което нааправи при нас,но с тези пари ще се купят много стойностни играчи,жадни за неговата слава.
Stretford End Arising
на 11.06.2009 в 10:28:13 #64Роналдо в Реал, ОК. Сега е ред на Фърги. Да видим кои ще са новите попълнения в Юнайтед.
дядо ви
на 11.06.2009 в 10:26:00 #63Някой да заложи бира срещу твърдението, че Юнайтед това лято няма да направят скъп трансфер(над 15млн примерно), с изключение евентуално на Тевез?