Манчестър Юнайтед получи оферта на Реал (Мадрид) на стойност 80 милиона паунда за португалското крило Кристиано Роналдо. Кавалерът на "Златната топка" е трансферна цел на испанския гранд от миналото лято, а новият президент Флорентино Перес обеща да направи всичко по силите си да вземе 24-годишния играч на "Бернабеу". "Червените дяволи" публикуваха официално изявление на интернет страницата си, което гласи:
"Манчестър Юнайтед получи рекордна и безусловна оферта от 80 милиона паунда за Кристиано Роналдо от Реал (Мадрид). По молба на Кристиано, който отново изрази желанието си да напусне и след дискусия с представители на футболиста, Юнайтед дава разрешение на Реал (Мадрид) да преговаря с него. Очаква се всичко да е ясно до 30 юни. Клубът няма да коментира до следващо развитие по ситуацията".
Очаква се новината да бъде посрещната със скептицизъм от феновете на манчестърци, които на няколко пъти бяха уверени, че няма сделка за Футболист №1 на ФИФА за изминалата година. Ако продажбата на Роналдо до уточнената дата пропадне Реал ще получи компенсация в размер на 20 милиона паунда.
Keyser Soze
на 11.06.2009 в 12:23:41 #142Пфуу, разгеле... Иначе тия Реал хвърлиха ръкавицата на Барса.
На доволните от трансфера
:bchug :
hudini
на 11.06.2009 в 12:20:19 #141Реал да взимат Матрицата
Направо си ги представям Пепе и Матераци - дует за чудо и приказ
Само не знам как ще се разберат със спортният директор (Зизу)

hudini
на 11.06.2009 в 12:17:58 #140Сена на 35 години, капитан на отборът си и твърд титуляр, някак си не ми се вярва да започне подобна авантюра. Още повече, че като нищо няма да е титуляр и с оглед на конкуренцията в Национала взел да изпуснал ЮАР..
4oKuTo
на 11.06.2009 в 12:17:44 #139Киелини за 40 млн. евро и Есиен за 50 млн. евро, тогава вече ще къртят.
waterwet
на 11.06.2009 в 12:16:53 #138hudini, Че те Пелегрини изобщо броят ли го за жив? ---------------------- Това е най-разумния въпрос.
waterwet
на 11.06.2009 в 12:14:56 #137Пелегрини да взема Сена от Виляреал и още един двама защитници, че с тея "кукли", май ще трябва отново да се чудим, кой ще тича и скача за спорни топки.
Arshavin_Gunner
на 11.06.2009 в 12:03:07 #136KeyStone Меси е безценен кво говориш със смешниците дето обора им гледа финала без пари
Догодина пак требъл.Дано и Венгер купи нещо в Арсенал класно.
hudini
на 11.06.2009 в 12:01:24 #135Че те Пелегрини изобщо броят ли го за жив? Водят му разни играчи баз да го питат и после ще му кажат - намери място на 6 суперофанзивни играча едновременно на терена и печели купи с тях... Е няма как да стане Пелегрини човека си поиска 2-ма: 2 защитника от Виляреал и май го отрязоха - т.е. неговото мнение и виждането му за игра, тактика, постройка не важи..
Supernaut
на 11.06.2009 в 11:59:50 #134KeyStone | 11.06.2009 14:46 Злобил,ако КР7 струва 100 милиона,то Меси ще е поне 150...А Перез е уникален ахмак.Вместо да даде тези пари за Вия,Силва,Сеск и Рибери той ще ги изпука за Роналдо,защото първите 4ма не продават толкова фланелки колкото гелосаният...А реалната цена на трансфера е повече от 94 милиона евро,защото се прибавят данъци в Испания по акцията,комисионна на агента му и сумата ще отиде над 120 милиона... Някои президенти на футболни тимове просто не се интересуват от това, кое е добро за самия клуб, а от съвсем детско-егоистични цели просто искат даден футболист, независимо тренера съгласен ли е или не. Примери: Берлускони и Роналдиньо, Абрамович и Шевченко.
renton
на 11.06.2009 в 11:59:24 #133KeyStone И аз бях против ама ми писна вече втора година да ни надуват главата с него. Да го взимат там и да си оправим малко защитата, че ако пак тръгнат да се занимават цяло лято ще успят сезона.
hudini
на 11.06.2009 в 11:58:09 #132164. AnDeRsOn_OLiVeiRa | 11.06.2009 14:54 Нормално е. Само "хоумграунд" играчи, биха останали в отбора си, до края на кариерата си --------------------------- близко си до истината, но има и изключения. И то не малко: Жунинио от Лион Кака - ако при всеки трансферен прозорец не го предлагаха като панарджийска мечка Дел Пиеро - идва от Падуа Раул - от АТлетико Мадрид Занети от Интер Лампард Недвед, Трезеге, Буфон, Каморанези - останали да играят и в Б група Има и други естествено
KeyStone
на 11.06.2009 в 11:56:44 #131renton,нали Марка излязоха с новината,че сте договорили Вия за 38 милиона евро.Но дори и така да е,Рибери и Вия ще ви помогнат много повече отколкото Роналдо...Както и да е.Аз просто не смятам,че е умно да се дадат толкова пари за 1 играч като можеш да купиш поне 2 от световна класа за тези пари...Да не говорим Пелегрини как ще укротява съблекалнята...
n/a
на 11.06.2009 в 11:54:50 #130http://www.youtube.com/watch?v=nqz3Enn-XLY
AnDeRsOn_OLiVeiRa
на 11.06.2009 в 11:54:07 #129Нормално е. Само "хоумграунд" играчи, биха останали в отбора си, до края на кариерата си
hudini
на 11.06.2009 в 11:51:03 #128* Анко да се чете Янко....а може и Ако

hudini
на 11.06.2009 в 11:49:53 #127Майора има и още
Анко оценява Адебайор на 25 млн, което означава, че Силвестре, Галас, Сендерос и Ебуе = 20 млн
даже няма и смисъл да го коментирам...
renton
на 11.06.2009 в 11:48:24 #126KeyStone За Рибери искаха 70 милиона за Вия 50. Ти не четеш ли?
Pavel United
на 11.06.2009 в 11:46:39 #125МАЙОPА: Да същия глупак, но дано е за добро!
renton
на 11.06.2009 в 11:46:28 #124Pavel United Да не се самоубиеш само.
KeyStone
на 11.06.2009 в 11:46:13 #123Злобил,ако КР7 струва 100 милиона,то Меси ще е поне 150...А Перез е уникален ахмак.Вместо да даде тези пари за Вия,Силва,Сеск и Рибери той ще ги изпука за Роналдо,защото първите 4ма не продават толкова фланелки колкото гелосаният...А реалната цена на трансфера е повече от 94 милиона евро,защото се прибавят данъци в Испания по акцията,комисионна на агента му и сумата ще отиде над 120 милиона...