Манчестър Юнайтед получи оферта на Реал (Мадрид) на стойност 80 милиона паунда за португалското крило Кристиано Роналдо. Кавалерът на "Златната топка" е трансферна цел на испанския гранд от миналото лято, а новият президент Флорентино Перес обеща да направи всичко по силите си да вземе 24-годишния играч на "Бернабеу". "Червените дяволи" публикуваха официално изявление на интернет страницата си, което гласи:
"Манчестър Юнайтед получи рекордна и безусловна оферта от 80 милиона паунда за Кристиано Роналдо от Реал (Мадрид). По молба на Кристиано, който отново изрази желанието си да напусне и след дискусия с представители на футболиста, Юнайтед дава разрешение на Реал (Мадрид) да преговаря с него. Очаква се всичко да е ясно до 30 юни. Клубът няма да коментира до следващо развитие по ситуацията".
Очаква се новината да бъде посрещната със скептицизъм от феновете на манчестърци, които на няколко пъти бяха уверени, че няма сделка за Футболист №1 на ФИФА за изминалата година. Ако продажбата на Роналдо до уточнената дата пропадне Реал ще получи компенсация в размер на 20 милиона паунда.
Злобил
на 11.06.2009 в 12:50:40 #162Ам сега кой ще бие фаловете в Реал

Madridista
на 11.06.2009 в 12:49:39 #161On Тhe Cop Разбрано нищо лично ,ама наистина Ливъра наистина трябва да се стегнат ,сега след като Манчо ни продадоха гелосания е вашия шанс Успех!
perukataа
на 11.06.2009 в 12:48:04 #160относно Свършва играта хахахахаххахаха. Тия никога няма да изградят отбор като съберат всички големи звезди. Ще продават фланелки, ама то само това не стига. Меси е по-добър от Кака, а Роналдо е келеш и няма да направи нищо в Реал, защото никой няма да му подава както му подаваха по задължение в Юнайтед Форца Барса. Ще вземем Вия, Силва и Фабрегас и ще ви смачкаме пак 2-6 То и със сегашния състав ще ви размажем нескопосаната сбирщина фланелко-продавачи грешиш забрави ли? как до скоро реал беше истинска наслада за окото. ама ти нали си от барса ,простено ти е
Keyser Soze
на 11.06.2009 в 12:47:22 #159ОндъКоп, според мен Арсенал тая година твърдо ще изпаднат от топ 4. Сити и Евертън им дишат във врата вече. Колкото до Анчелоти, дано тоя път не се налага да сменят мениджъра ни по средата на сеозна пак с Хидинк (примерно), че ми писна. Аз за Сколари бях голям оптимист, за Карло не съм ама знае ли се...

OnTheKop
на 11.06.2009 в 12:47:12 #158Maйоре Как по-точно разбра,че се радвам
ДС Агент
на 11.06.2009 в 12:46:43 #157Браво, цирка се завърна! Пак ще ви се смее много. Отбор не се прави така, справка Челси
OnTheKop
на 11.06.2009 в 12:45:52 #156Madridista Това беше просто базик..нищо повече
fcb
на 11.06.2009 в 12:44:29 #155перука, Свършва играта хахахахаххахаха. Тия никога няма да изградят отбор като съберат всички големи звезди. Ще продават фланелки, ама то само това не стига. Меси е по-добър от Кака, а Роналдо е келеш и няма да направи нищо в Реал, защото никой няма да му подава както му подаваха по задължение в Юнайтед
Форца Барса. Ще вземем Вия, Силва и Фабрегас и ще ви смачкаме пак 2-6
То и със сегашния състав ще ви размажем нескопосаната сбирщина фланелко-продавачи 
Madridista
на 11.06.2009 в 12:44:21 #154За отличен резултат не зная ,ама Ливърпул да вземат да се стегнат ,че вашта работа заприличва малко на Славия в БГ шампиони след 40 - 50 години .Скоро няма да има живи дето да си спомнят последната шампионска купа в Англия
hudini
на 11.06.2009 в 12:43:53 #153Следващото Ел Класико ще е по-близо до Ол Старс Гейм на Хандбала отколкото до футболът
И 2-та отбора са с калпави защити..
OnTheKop
на 11.06.2009 в 12:42:33 #152Keyser Soze Иначе и на мен ми се струва,че дори с Роналдо играещ на макс 4-та поредна титла ще бъде мираж.. А честно казано си мисля,че може да има и нова четворка,не се знае...Ще видим как ще му потръгне на Анчелоти

Nerazbira6t
на 11.06.2009 в 12:42:08 #151Титли се печелят със здрави негри или "рендета" в средата на терена , които да отнемат топките от противниковите халфове - Макелеле
за "белите чаршафи" и после в Челси , Виера
за Арсенал , ЯЯ Туре и Кейта за Барса , Есиен
за Челси , Гатузо
и Амброзини за Милан .В момента Реал имат двама Диара ,ама те нямат достатъчно класа и постоянство , за да бъдат основа на шампионски отбор.Ако продължават да пазаруват атакуващи футболисти на килограм , ще инкасират доста голове догодина 
perukataа
на 11.06.2009 в 12:41:15 #150остана давземат машчерано и есиен , и играта свършва
OnTheKop
на 11.06.2009 в 12:39:26 #149Ако Роналдо и Кака и останалите покупки на Реал не са контузени,защото иначе пак ще има отличен 6 на 2
Keyser Soze
на 11.06.2009 в 12:39:16 #148ОнДъКоп - след три поредни титли, според мен няма как да вземат четвърта поред - тва да не ти е Франция или България. Почти на 100% съм сигурен, че догодина ще има нов шампион, а кой ще е той - ще видим

Madridista
на 11.06.2009 в 12:38:16 #147Както някой спомена ЕЛ КЛАСИКО тази година ще е най-гледания мач в света
OnTheKop
на 11.06.2009 в 12:36:38 #146po-слаби*
OnTheKop
на 11.06.2009 в 12:36:12 #145Aз пък си помислих,че се радваш,защото Юнайтед ще са по слаби.. Как можах

Keyser Soze
на 11.06.2009 в 12:32:48 #144ОндъКоп - Не ме грее, просто се радвам, че няма цяло лято да е "ще се маха/няма да се маха"

OnTheKop
на 11.06.2009 в 12:29:13 #143Теб пък какво те грее трансфера??? Не беше ли от Челси?