Манчестър Юнайтед получи оферта на Реал (Мадрид) на стойност 80 милиона паунда за португалското крило Кристиано Роналдо. Кавалерът на "Златната топка" е трансферна цел на испанския гранд от миналото лято, а новият президент Флорентино Перес обеща да направи всичко по силите си да вземе 24-годишния играч на "Бернабеу". "Червените дяволи" публикуваха официално изявление на интернет страницата си, което гласи:
"Манчестър Юнайтед получи рекордна и безусловна оферта от 80 милиона паунда за Кристиано Роналдо от Реал (Мадрид). По молба на Кристиано, който отново изрази желанието си да напусне и след дискусия с представители на футболиста, Юнайтед дава разрешение на Реал (Мадрид) да преговаря с него. Очаква се всичко да е ясно до 30 юни. Клубът няма да коментира до следващо развитие по ситуацията".
Очаква се новината да бъде посрещната със скептицизъм от феновете на манчестърци, които на няколко пъти бяха уверени, че няма сделка за Футболист №1 на ФИФА за изминалата година. Ако продажбата на Роналдо до уточнената дата пропадне Реал ще получи компенсация в размер на 20 милиона паунда.
hudini
на 11.06.2009 в 22:29:15 #522а дано и Рибери вземете. И Вия никой от тези не може да е резерва след подобни суми, което означава адски небалансиран стартов състав. А и ще се затрият таланти като Игуаин, Хунтелаар и т.н. И съвсем ще се взриви атмосферата клуба. Дали Раул и сие ще приемат с отворени обятия някакви току-що новопоявили се външни лица с 3-но по-високи заплати и гарантирани титулярни места?
renton
на 11.06.2009 в 22:26:53 #521P http://www.as.com/futbol/articulo/liverpool-podria-ofrecer-millones-euros/dasftb/20090611dasdasftb_56/Tes
renton
на 11.06.2009 в 22:25:34 #520Franck Ribery has attracted the interest several big clubs, but a report in L'Equipe indicates that on the off-chance he does leave Bayern Munich in the near future, it will only be for Real Madrid, who have brought in Kaka and Cristiano Ronaldo... И на Рибери му се играело в Мадрид, да не повярваш
hudini
на 11.06.2009 в 22:25:02 #519рентон ключовото в случая с Монако и Реал беше, че ги закопа изгонен от тях като невписващ се във философията за галактикос на Перес играч
както и че аз бях на стадиона, а на Риасор не съм бил 
galaktiko
на 11.06.2009 в 22:24:52 #518рентон, ми да празнуваме
УРААААААААА
renton
на 11.06.2009 в 22:23:53 #517P И Савиола
FreakyJim
на 11.06.2009 в 22:23:10 #516GARGOYLE феовете пеят вива роналдо, понеже си уважават играчите, помогнали за толкова много успехи, а не им горят фланелките при първите слухове, че ще напускат отбора мога да те препратя към форума redandwhitekop, ако не си вече юзър там, понеже с дебелите ти ливърпулски очила си точно за там - рафа: гений, противниците - купуват титли; премиърлийг - купени от САФ съдии и т.н. и т.н.
hudini
на 11.06.2009 в 22:22:16 #515Сега малко сериозно (само малко
)
Юве подходиха най-разумно от всички. Усетиха се навреме, че с идването си Перс ще взриви пазара и цените ще скочат рязко и си напазаруваха преждевременно. Остана им да звемат само някой защитник, но то и без това няма класни такива на пазара за които биха се борили.
renton
на 11.06.2009 в 22:21:37 #514hudini Аха едните бият 4:2 и после падат с 3:1 и ги бият като кучета, а другите бият 4:1 и падат после с 4:0 и са високомерни. Разбираш го футбола ти.
galaktiko
на 11.06.2009 в 22:21:15 #513http://www.marca.com/multimedia/primeras/09/06/0611.html худини, как стана тоя фокус Роналдо с екипа на Реал, а магьоснико
renton
на 11.06.2009 в 22:20:05 #512galaktiko Ливърпул дават 6 милиона за Савиола. Смей се с мен.
hudini
на 11.06.2009 в 22:19:35 #511еее галактико шегички шегички, ама това си беше грубо - фен на Ибряма и Интер
рентон
след 4-1 в 1-ят мач и носители на ШЛ определението би било - високомерни 
renton
на 11.06.2009 в 22:18:42 #510La selección de Brasil llegó esta tarde a Suráfrica y Kaká, penúltimo fichaje del Real Madrid, conoció el de Cristiano Ronaldo nada más aterrizar en Johannesburgo: "Celebro el fichaje de Cristiano Ronaldo. No quiero opinar más sobre este asunto porque estoy aquí con la Seleçao con la ilusión de ganar la Copa Confederaciones, pero es indudable que Cristiano Ronaldo es uno de los mejores del mundo y ayudará al Real Madrid a pelear por todos los títulos", señaló el centrocampista brasileño que será presentado en el estadio Santiago Bernábeu, en Madrid, al término de la Confecup. Кака поздравява Роналдо за трансфера. Май ще си паснат двамцата.
galaktiko
на 11.06.2009 в 22:15:44 #509худини, от днес те правя фен на Интер... имаш право да си им фен докато Ибрахимович е там
renton
на 11.06.2009 в 22:15:04 #508Отпадни си лекичко като не ти се играе, а те направо ... (все още чакам определението, нещо се затрудняваш надценил съм те
)
hudini
на 11.06.2009 в 22:13:21 #507Рентон Милан не са били галактикос. Те бяха 1 задоволен и леко отпуснат отбор - все пак бяха носителите на КЕШ.
galaktiko
на 11.06.2009 в 22:13:14 #506renton, защо фокусникът худини сменя отборите си като му вземат звездата
hudini
на 11.06.2009 в 22:11:07 #505638. renton | 12.06.2009 01:03 galaktiko Един въпрос. В същата година когато Монако ни би, кой буквално се изгаври с Милан? И защо худини е ходил да гледа Реал, а не е бил на мача на Милан. ------------------------------------ Милан нея година си ремонтираха музея.
След купата от предната година нямаше повече място по витрините и се наложи ремонт. Вместо да ги слагаме по ъглите си взехме 1 година почивка и после пак 
renton
на 11.06.2009 в 22:11:03 #504P Когато Ливърпул стане шампион.
GARGOYLE
на 11.06.2009 в 22:10:47 #503След събитията от последните 10 дни спокойно мога да кажа-футболът полудя.Който твърди,че успехът не се купува с пари-нека погледне какво правят в момента Реал Мадрид и Абрамович през последните 5 години.И все пак не мога да ги обвинявам-имат пари и ги харчат.Все пак нека не забравяме думите на Дейв Уилън,босът на Уигън,от днес-Роналдо на практика струва толкова,колкото Ашли иска за отбор като Нюкасъл... Интересно ми е сега как феновете на Ман доволно потриват ръце,а само допреди месец пееха ''вива Роналдо'' и разправяха,че има само един...А шотландският джентълмен твърдеше,че на Реал ще продаде само вирус...Колко бързо се сменят нещата,днес феновете на Ман ни обясняват колко далновиден ход правят и как щели да вземат класни заместници на португалеца и да го забравят.Ще поживеем и ще видим.Ясно е обаче,че другите отбори ще знаят,че Фъргюсън ще разполага с пари и ще гледат да ги издоят здраво. В цялата тази ситуация ние,феновете на Ливърпул,ще разчиатме отново на гения на Рафа.С по-малко от 20 млн. за трансфери,а на пазара са:Милан( със сериозна сума от трансфера на Кака);Интер,който винаги може да разчита на милионите на Морати,а и Моуриньо е доказал,че има широки пръсти;Реал,които няма да се спрат,докато не вземат всеки читав играч,който им хареса;Барса,разполагащи с доста пари,а и сега са уязвени от Реал и ще искат да докажат,че и те имат огромни възможности и влияние на трансферния пазар;Челси-доста се пише,че Абрамович е дал на Анчелоти близо 100 млн. за джобни летни пари,а аз съм склонен да вярвам на 90%;Ман-явно ще харчат здраво,което не е нещо ново при тях;Арсенал-за първи път от доста време артилеристите обявиха,че ще подкрепят Венгер,трансфера на капитана на Аякс е първото доказателство;Ман Сити-тея кво да ги коментирам,хвърлят се на всичко,което ходи,но накрая прецакват само Ливърпул с трансфери като този на Бари;Помпи-и там ще се наливат яко арабски кинти. Да не говорим,че тимове като Вила и Спърс също не ни отстъпват като финанси.В цялата тази ситуация се надявам,че ще запазим състава си,което е фундаменталната цел на Бенитес и дори да не закупим нови играчи,важното е да не губим гръбнака на тима(Рейна,Агер,Арбелоа,Джерард,Маш,Алонсо,Торес,Кайт).Рафа го каза ясно-целта ни е да вземем едно или две попълнения,които да се впишат в титулярния тим.Ясно е,че Давид Силва е цел номер едно,но в цялата тази лудост,трябва да разчитаме на чудо,за да се доредим до талантливия испанец.А после разни разбирачи се чудят защо купуваме играчи като Тунчай(който ще свърши работа,но е далеч от класата на Вийя,Силва,Агуеро,Пато,Роналдо,Кака и т.н.).Важното е да имаме търпение,защото ще ни е нужно това лято и да стоим зад отбора си до край.А пък кой знае как ще свърши сезона.Засега феновете на Реал имат поводи за радост и основателни надежди,че след 11 месеца могат да играят на собствения си стадион в последен мач от турнира,в който доминират.Ще ми е интересно да видя как ще играят манксовете без Роналдо,който според мен ги влачи последните три сезона,а единствено съжалявам за феновете на Милан,които не заслужаваха да загубят играч като Кака,защото такива футболисти са родени да играят като лидери в един тим и да си приключат с играта в същия този тим през парадния вход,а не да напускат през задната врата по посока на отбор,който напоследък купува само готови играчи и обърна гръб на една велика школа,която заслужава повече внимание и уважение.