Манчестър Юнайтед получи оферта на Реал (Мадрид) на стойност 80 милиона паунда за португалското крило Кристиано Роналдо. Кавалерът на "Златната топка" е трансферна цел на испанския гранд от миналото лято, а новият президент Флорентино Перес обеща да направи всичко по силите си да вземе 24-годишния играч на "Бернабеу". "Червените дяволи" публикуваха официално изявление на интернет страницата си, което гласи:
"Манчестър Юнайтед получи рекордна и безусловна оферта от 80 милиона паунда за Кристиано Роналдо от Реал (Мадрид). По молба на Кристиано, който отново изрази желанието си да напусне и след дискусия с представители на футболиста, Юнайтед дава разрешение на Реал (Мадрид) да преговаря с него. Очаква се всичко да е ясно до 30 юни. Клубът няма да коментира до следващо развитие по ситуацията".
Очаква се новината да бъде посрещната със скептицизъм от феновете на манчестърци, които на няколко пъти бяха уверени, че няма сделка за Футболист №1 на ФИФА за изминалата година. Ако продажбата на Роналдо до уточнената дата пропадне Реал ще получи компенсация в размер на 20 милиона паунда.
Madridista
на 11.06.2009 в 13:40:14 #182САФ е безпорно един от най-великите менажери в света ,ама тези година определено тотално бе надигран в ключови двубои ,да не говорим ,че срещу Барселона гледаха мача отблизо.Само хроничната слабост на Ливърпул да се дъни срещу средняци ги лишиха от титлата.
OnTheKop
на 11.06.2009 в 13:38:00 #181Da ne си фен на Калдерон?
kiorhassan
на 11.06.2009 в 13:34:14 #180С Роналдо или без, докато Алекс Фергюсьн е мениджьр, Ливерпул ще лапа прахта.
OnTheKop
на 11.06.2009 в 13:28:51 #179Poreдното добро дело на Калдерон! ЕДно от много такива
kiorhassan
на 11.06.2009 в 13:24:05 #178Поправка. Според ББС, Реал ще плати на Роналдо 26М паунда ако не го купиат това лиато. Иди це разбери. Ама виарваш ли им на ББС? Сигурно нещто не са разбрали.
OnTheKop
на 11.06.2009 в 13:20:50 #177перука Вярно е! Все пак Юнайтед си остават най-сериозен претендент след Ливърпул.. Майоре Ако имахме вашата широчина в състава...ама нямаме
И все пак си мисля,че всичко зависи от стила на игра.който Бенитез ще наложи..
perukataа
на 11.06.2009 в 13:19:20 #176майоре виж едно нещо за така нареченият бълг. участник в шл http://www.sportline.bg/news/37600/Левски-взима-играчи-само-под-наем
perukataа
на 11.06.2009 в 13:14:45 #175относно Регистриран на: 10.03.2008, 00:32 224. МАЙОPА | 11.06.2009 16:10 perukataа Не се знае! Според мене ще се справя доста по-добре от Сколари не и първата година. ако те бяха оставили сколари , шяха да ги минат дори и арсенал,
perukataа
на 11.06.2009 в 13:08:37 #174относно Регистриран на: 22.04.2009, 00:08 221. OnTheKop | 11.06.2009 16:07 перука И според мен Бенитез усети как трябва да играе в ПЛ и мисля,че ако беше започнал така сезона,както го завърши,Юнайтед и Челси щеше да са далеч зад нас..Уви не стана!Но дано другата година стане да ама саф не си казал тежката дума
OnTheKop
на 11.06.2009 в 13:07:18 #173перука И според мен Бенитез усети как трябва да играе в ПЛ и мисля,че ако беше започнал така сезона,както го завърши,Юнайтед и Челси щеше да са далеч зад нас..Уви не стана!Но дано другата година стане
Madridista
на 11.06.2009 в 13:06:41 #172Оn The Kop Мерси човече ,ама аз им нямам мн вяра нещо на Реал Мадрид мн звезди не правят отбор иначи жив и здрав и ти
OnTheKop
на 11.06.2009 в 13:03:09 #171Maйоре Може разбира се,но според мен е малко вероятно точно заради Анчелоти. Не искам да определям Ливърпул за фаворити най-малкото защото звучи малко кофти от моята уста като фен,но мисля,че точно те наред с редовните Юнайтед са номер едно и две.Ще видим
perukataа
на 11.06.2009 в 13:01:25 #170относно Регистриран на: 10.03.2008, 00:32 213. МАЙОPА | 11.06.2009 16:00 OnTheKop Рано е да се каже! Може челска с дърводелската тактика на татко Карло да стане! Особенно ако вземат Гатузо и някой читав нападател! майре те ще минат 20 хикса , вервай ми
OnTheKop
на 11.06.2009 в 13:00:43 #169Майоре Съдиите ни отнеха 5 точки през тази кампания,а подариха на вас 6! Не ми говори за съдии,ама хич!
perukataа
на 11.06.2009 в 12:59:40 #168относно Регистриран на: 22.04.2009, 00:08 207. OnTheKop | 11.06.2009 15:53 Казвам просто,че според мен другата година Юнайтед няма да е шампион,нищо повече..Тази година ви се размина,но другата не мисля,че ще е така споко вие сте , бенитез се понаучи доста ,минахте 80 точки.все пак един да види как работи саф. за разлика от венгер, който като че ли допуска грешки последните години
FreakyJim
на 11.06.2009 в 12:59:34 #167да, ама направихме три титли поред, т.е. защитихме успешно два пъти
ако догодина не станем шампиони, няма да е трагедия, не знам кой е бил 4 пъти поред
OnTheKop
на 11.06.2009 в 12:59:16 #166Madridistа И аз така мисля,но уви проблемите на Ливърпул се разпростират далеч извън терена.. Ще поживеем и ще видим какво ще стане!Успех и на вашите момчета! С Кака и Роналдо класата на отбора определено щще се повиши! Жив и здрав
Madridista
на 11.06.2009 в 12:58:05 #165Някъде прочетох из ТОП СПОРТА ,че Гатузо евентуално можел да потегли в посока Челси заедно с Пато ,ако това стане Галиани трябва вече да си поръчва некролога
OnTheKop
на 11.06.2009 в 12:53:56 #164Казвам просто,че според мен другата година Юнайтед няма да е шампион,нищо повече..Тази година ви се размина,но другата не мисля,че ще е така

perukataа
на 11.06.2009 в 12:52:50 #163а бе все пак пуул са основни фаворити тази година,саф му трябва 2- 3 години за да искара топ отбор отново