Манчестър Юнайтед получи оферта на Реал (Мадрид) на стойност 80 милиона паунда за португалското крило Кристиано Роналдо. Кавалерът на "Златната топка" е трансферна цел на испанския гранд от миналото лято, а новият президент Флорентино Перес обеща да направи всичко по силите си да вземе 24-годишния играч на "Бернабеу". "Червените дяволи" публикуваха официално изявление на интернет страницата си, което гласи:
"Манчестър Юнайтед получи рекордна и безусловна оферта от 80 милиона паунда за Кристиано Роналдо от Реал (Мадрид). По молба на Кристиано, който отново изрази желанието си да напусне и след дискусия с представители на футболиста, Юнайтед дава разрешение на Реал (Мадрид) да преговаря с него. Очаква се всичко да е ясно до 30 юни. Клубът няма да коментира до следващо развитие по ситуацията".
Очаква се новината да бъде посрещната със скептицизъм от феновете на манчестърци, които на няколко пъти бяха уверени, че няма сделка за Футболист №1 на ФИФА за изминалата година. Ако продажбата на Роналдо до уточнената дата пропадне Реал ще получи компенсация в размер на 20 милиона паунда.
D0n Kurleone
на 11.06.2009 в 16:34:54 #222МАЙОPА Аз съм на мнението на wall.Трябва да се налагат младите. Аз усещам,че догодина няма да сме шампиони на Англия.По-добре да градим следващия голям отбор.Имаме по-големи шансове за ШЛ отколкото за ВЛ. Самите футболисти и САФ ще се много по-мотивирани за ШЛ и може да заебат първенството без да искат.
san_do_kan
на 11.06.2009 в 16:31:02 #221В Реал имат опит с табиетите на гелосани латинозвезди, така че според мен ще изкярят от сделката.
n/a
на 11.06.2009 в 16:30:16 #220"...заедно с Македа, Уелбек и Фрейзър Кембъл!" А последният не е ли вече играч на Хъл
Madridista
на 11.06.2009 в 16:29:58 #219М6 Милан не ги брой тази година бъди сигурен
M6
на 11.06.2009 в 16:27:39 #218Vanko , искаш ли да се хванем на бас, че дори и с Кака и Роналдо следващия сезон Реал пак няма да може да елиминира Ливърпул, Челси, Ман Юн, Барса и Милан.

D0n Kurleone
на 11.06.2009 в 16:20:19 #217МАЙОPА САФ ще има най-малкото 100 млн за странсфери,а колко ще изхарчи е друг върпос. Дано да не купи Тевез,защото ще бъде скъпоплатена резерва.Другия вариант е да вземе Тевез и ползва Руни като крило.Двата варианта не ми допадат.
Трябва дясно,ляво крило и атакуващ халф.
Дясно крило може да вземе Йънг от Вила.Вчера направи добър мач за Англия.За ляво най-вероятно ще бъде Валенсия,а атакуващ се надявам да е Ван Дер Ваарт.
ЛЕВСКИ ШАМПИОН
на 11.06.2009 в 16:18:51 #216270. Vanko | 11.06.2009 19:16 Такаааааа,сега да заздравим защитата и бялата приказка на "Белия балет" започва отново.Единствено Ливърпул ще се доближава до играта на Реал _______________________
Ти вече ме разби

Vanko
на 11.06.2009 в 16:16:17 #215Такаааааа,сега да заздравим защитата и бялата приказка на "Белия балет" започва отново.Единствено Ливърпул ще се доближава до играта на Реал
M6
на 11.06.2009 в 16:04:53 #214Къде ще отидат 80-те милиона паунда, ами Ман Юн има дългове от 800 млн долара/евро незнам колко точно. Така че трябва да се плаща на банките. А Реал Мд ще издуха супата много здраво, само гледайте какво ще стане в края на сезон 2009/2010 .....Пълно безумие е в условие на криза да даваш луди пари за футболисти. Ще поживеем и ще видим, ....

Madridista
на 11.06.2009 в 15:55:09 #213Роби Баджо така е братле пълна каша настана кой целува клубни емблеми днешно време майката си трака хем е тъжно хем е смешно

Roberto_Baggio
на 11.06.2009 в 15:51:52 #212Madridista ............хахахахахаха да братле пълна шизофриния е днешния футбол !Милан взимат само пенсионери , Арсенал прибират бебета , Реал пазарува само звездите на грандовете в Европа , Интер нямат и един италианец в отбора ..... вски си има стил

Roberto_Baggio
на 11.06.2009 в 15:48:46 #211Верно и двамата стават за фотосесии . Ами какво ще го правят Рибери

Madridista
на 11.06.2009 в 15:46:55 #210Утре може Перес да погледне към Барселона и да си каже я колко хубави играчи има тук и да вдигне телефончето

ЛЕВСКИ ШАМПИОН
на 11.06.2009 в 15:46:03 #20980 милиона, от които 25 за Тевез, Бензема и някво крило, оплете си кошницата дъртия
Тоя Нани тотално го провалиха, ама защо ли не блесне точно сега като го няма Роналдо, а и някви сръбски плескавици взеха зимата 
bojidar74
на 11.06.2009 в 15:41:59 #208Уф,отдъхнах си,крайно време беше тая сага да приключи!Сега да му мислят Ливърпул,че утре се обявява трансфера на Вия,а вдругиден на Алонсо! А какво ще прави САФ с тези пари - може даже да си позволи провал за 20-25 млн.
A*C*M
на 11.06.2009 в 15:41:49 #207http://2.bp.blogspot.com/_9gcceJohlAk/SZU9TQpNkwI/AAAAAAAAKZw/w-6cSfDPxGA/s400/kaka.ronaldo.as.jpg
Madridista
на 11.06.2009 в 15:40:45 #206Кой е приключил ще видим ,ама Велизарката и прочее май въобще не са се докосвали до големия футбол
Man Utd
на 11.06.2009 в 15:39:35 #205Страхотна новина. Сагата свършва навреме. Сега САФ има достатъчно време да привлече точните футболисти. Очаквам доста по-различен сезон за Бербо!
Велизарката
на 11.06.2009 в 15:34:50 #204Двамата с Кака общо взето приключиха с големия футбол. Предстои им манекенски тур.
n/a
на 11.06.2009 в 15:32:46 #203Няма друг гранд, който да може да си позволи такива трансфери, а след това да може да си позволи и поредния провал