Манчестър Юнайтед получи оферта на Реал (Мадрид) на стойност 80 милиона паунда за португалското крило Кристиано Роналдо. Кавалерът на "Златната топка" е трансферна цел на испанския гранд от миналото лято, а новият президент Флорентино Перес обеща да направи всичко по силите си да вземе 24-годишния играч на "Бернабеу". "Червените дяволи" публикуваха официално изявление на интернет страницата си, което гласи:
"Манчестър Юнайтед получи рекордна и безусловна оферта от 80 милиона паунда за Кристиано Роналдо от Реал (Мадрид). По молба на Кристиано, който отново изрази желанието си да напусне и след дискусия с представители на футболиста, Юнайтед дава разрешение на Реал (Мадрид) да преговаря с него. Очаква се всичко да е ясно до 30 юни. Клубът няма да коментира до следващо развитие по ситуацията".
Очаква се новината да бъде посрещната със скептицизъм от феновете на манчестърци, които на няколко пъти бяха уверени, че няма сделка за Футболист №1 на ФИФА за изминалата година. Ако продажбата на Роналдо до уточнената дата пропадне Реал ще получи компенсация в размер на 20 милиона паунда.
LORD_SLIM
на 11.06.2009 в 18:12:24 #262Пепе-Метселдер-Марсело
galaktiko
на 11.06.2009 в 18:09:18 #261пеп, те са там..... на на-високото
совалката излита 
Критиканта
на 11.06.2009 в 18:09:14 #260Робен е зле , сложи Снайдер на негово място .
Критиканта
на 11.06.2009 в 18:07:27 #259Джо Коул от Челси е супер възможност .
Критиканта
на 11.06.2009 в 18:05:24 #258а на Ашли Йънг и Габриел Агбонлахор им казвам добре дошли ============================================ Ашли Йънг си струва добър е но играе от ляво .
pep
на 11.06.2009 в 18:05:06 #257galaktiko каде са те
кажи ми ти 
galaktiko
на 11.06.2009 в 18:02:14 #256пеп,
чакай да комплексираме малко феновете на манчестър!
------------------Икер------------------
Серхио------Пепе----Метцелдер------Марсело
-------------Гаго/Ласс----------------------
------------Кака--------------------------
Роналдо-------------------------Робен
-------------Вия------Игуайн-------------

pep
на 11.06.2009 в 17:59:26 #255дойде края на робството Кристияноооо
disaster
на 11.06.2009 в 17:57:40 #254На Роналдо му казвам довиждане , а на Ашли Йънг и Габриел Агбонлахор им казвам добре дошли
САФ си знае работата 
galaktiko
на 11.06.2009 в 17:56:49 #253Янко Аршавин, боклук си, но този път си прав.... много им горчи
bojidar74
на 11.06.2009 в 17:56:42 #252Няма да се учудя,ако наистина отидат за дълга
Морт,нито един от тези не става,Гигс си изпя песента,за Нани не ми се говори,Парк играе на другото крило и не е универсален,а си му сменил позицията става страшно,а Уелбек има много хляб да изяде още,а и няма скорост!Та мнението ми е,че със сигурност Саф ще купи някой на мястото на Роналдо!
Arshavin_Gunner
на 11.06.2009 в 17:54:49 #251До оня ден го обожаваха педала сега се радват че заминава за сумата от брутния вътрешен продукт на руанда
.големите фенове на манюе били дупедавци

MOPT
на 11.06.2009 в 17:52:51 #250Наздраве момчета за хубави трансфер
САФа 100% няма да изхарчи всички пари. Най-веротно ще вземе 1 или 2 добри играчи (но не звезди за по 30-40 милн) и ще залага на младите за ширината на отбора. Това обикновено работи.
Ако се вземат 2 крила може да се мине и без нападател (Руни ще си играе с Бербо). Може и 1 крило и един атакуващ халф, а по другото крило някой от Нани/УЕлбек/ПАрк/Гигс.
galaktiko
на 11.06.2009 в 17:51:15 #249като няма вече Роналдо, ще се успокояваме с "това е за добро", "ще си намерим по-добър", "Метьо ще блесне"..... муаааахахахахахаххахахахахаххааааа.... а истината е .... гара Манчестър е малка спирка по пътя към величието
Поручик Ржевски
на 11.06.2009 в 17:47:29 #248Божо -
Хич не му завиждам на Пелегрини - в съблекалнята на балерините ще е страшно.
Ама него кой ли го пита за нещо.
Всъщност, мен ме интересува най-вече как Съра ще оползотвори парите от португалеца. Дано не се налага част от тях да ходят за погасяване на натресения ни дълг към банките, че и такива работи се чуват...
F1lip
на 11.06.2009 в 17:45:33 #247Умен ход от страна на Манчестър. Нека му вземат парите докато могат. Ще си намерят много по-качествен заместник и в атакуващ и в защитен план.
bojidar74
на 11.06.2009 в 17:44:52 #246LORD_SLIM | 11.06.2009 20:37 То няма безработни журналисти,като няма новини си измисляш --------------------------------------------------- Много си прав,имам познат от известен вестник,беше кореспондент в Албания и няколко дена нищо не се беше случвало!Изпил една бутилка водка и публикуваха как огромен питон имало в някакво езеро до Тирана!
Roberto_Baggio
на 11.06.2009 в 17:42:14 #245Какво ли е даси Галактико фен .....
...... това оределен е по-различно от обикновенните нас футболни фенове

bojidar74
на 11.06.2009 в 17:41:43 #244Охо,цялата банда е тук
Още два-три дена ще имат да пишат - Вия и Алонсо също отиват в балета,Вия го оповестяват утре,Алонсо също тези дни!
bojidar74
на 11.06.2009 в 17:40:17 #243А бе казах го вече - свърши се със сагата по най-добрия и кротък начин,САФ доказа,че ще продава,когато иска!А и факта от 12 млн паунда до 80 - само съра ги може тия работи,така да ти вдигне цената!Догодина едва ли и 50 щяхме да вземем за него!Иначе - мерси Роналдо,прав ти път!