Манчестър Юнайтед получи оферта на Реал (Мадрид) на стойност 80 милиона паунда за португалското крило Кристиано Роналдо. Кавалерът на "Златната топка" е трансферна цел на испанския гранд от миналото лято, а новият президент Флорентино Перес обеща да направи всичко по силите си да вземе 24-годишния играч на "Бернабеу". "Червените дяволи" публикуваха официално изявление на интернет страницата си, което гласи:
"Манчестър Юнайтед получи рекордна и безусловна оферта от 80 милиона паунда за Кристиано Роналдо от Реал (Мадрид). По молба на Кристиано, който отново изрази желанието си да напусне и след дискусия с представители на футболиста, Юнайтед дава разрешение на Реал (Мадрид) да преговаря с него. Очаква се всичко да е ясно до 30 юни. Клубът няма да коментира до следващо развитие по ситуацията".
Очаква се новината да бъде посрещната със скептицизъм от феновете на манчестърци, които на няколко пъти бяха уверени, че няма сделка за Футболист №1 на ФИФА за изминалата година. Ако продажбата на Роналдо до уточнената дата пропадне Реал ще получи компенсация в размер на 20 милиона паунда.
DERIPASKA
на 11.06.2009 в 18:56:11 #282Майкъл Чорни уволни Батков Вт., 06/11/2009 - 20:30 Руският олигарх Майкъл Чорни вече не ползва правните услуги на Тодор Батков. Юристът, който неотдавна получи орден "Стара планина" от президента Първанов, е бил освободен от Чорни преди около 3 месеца. Новият човек на руския баровец в България е Георги Тасев, който преди време опита неуспешно да приватизира тютюневия комбинат "Булгартабак". Тасев заедно с трима-четирима свои сподвижници движи делата на Чорни в България, руснакът разчита и на юристите на сънародника си Денис Ершов. Неотдавна Чорни, който беше изгонен от България през 2000 г. като заплаха за националната сигурност, е отстранил Тодор Батков и от мегаделото срещу Олег Дерипаска. Процесът е поет от кантората на юриста Джефри Вос, който е известен като адвокат на компютърния гигант "Епъл". Чорни съди Дерипаска за 4 милиарда долара в Лондон за измама с акции. През 2001 г. Чорни прехвърлил на Дерипаска ценни книжа от компанията "Сибирский алуминий", но не получил обещаните пари в брой и 20% дял от гиганта "Русал". Делото се води в Лондон, тъй като Майкъл Чорни се страхувал да не бъде ликвидиран в Москва. Доскоро ангажиран по това дело беше Тодор Батков, босът на Левски дори се оплака, че заради процеса е получил смъртни заплахи от Дерипаска, но неотдавна мустакатият собственик на Левски бил освободен от това дело, както и от процес в Израел, свързан с незаконна сделка с Гад Зееви. Индикациите, че Майкъл Чорни е снел доверието си от Тодор Батков постъпиха още преди половин година, когато собственикът на Левски вдигна уставния капитал на клуба и отчаяно призна, че Чорни вече не се интересува от България и че се търси друг инвеститор. "Увеличихме капитала, за да теглим по-големи заеми от банки. Сам не мога да издържам Левски", обяви адвокатът. Опитите на Батков да продаде половината от акциите на "сините" обаче търпят провал, тъй като потенциалните купувачи искат изцяло да поемат контрола върху Левски. От месец насам Батков е извън България и и търси под дърво и камък купувачи за бизнеса си. Богаташът продава винпрома си в Сливен, който е пред фалит, както и участието си в строителен комплекс край землището на Крайморие. От тези два проекта адвокатът е загубил над 10 милиона eвро за последните две години, винпромът му "Вини Сливен" всеки момент ще бъде обявен в несъстоятелност заради стар дълг към "Стара изба" за неплатени 3,5 милиона литра вино.
p4elen_med
на 11.06.2009 в 18:54:24 #281МАЙОPА, няма какво да добявя
.
Перес пак ще продава стадиона
.
galaktiko
на 11.06.2009 в 18:42:24 #280Роналдо за Хунтелар - кон за кокошка.... все пак благородният, свръхбогат РЕАЛ МАДРИД даде 100 млн. на лайняния боклук манчестър и разбира се взе звездата му КАКТО ВИНАГИ, нали МАЙОРА
муахахахахаххахахааа
A*C*M
на 11.06.2009 в 18:37:49 #279Истината е че Реал яко дръпнаха с Кака и Роналдо,но един отбор не е двама играчи , не и само нападение.Ако не си стегнат защитата и не вземат кадърни дефанзивни халфове ще имат ядове.Абсурд е да се говори че при този все още несработен отбор имат някакви шансове да спечелят ШЛ 2010.Максимума е полуфинал и то при по лек жребий на четвъртфинала.За следващия сезон основен фаворит пак е Барселона ,следвани на дистанция от Пул и Челси.Милан и Ювентус са загадка за момента ,Интер по дефолт няма шанс
Юнайтед ще са слаби в компанията на Байерн.Феновете на Реал да не ме разберат погрешно ,с Кака Роналдо и както се очартава Вия наистина стават кофти отбор но няма да е още първата година КЕШ-а.
ХАУ
galaktiko
на 11.06.2009 в 18:37:02 #278Кристияно Роналдо е новия галактико и ще играе в най-силния отбор на планетата за всички времена, а МАЙОРА и лайняния манчестър са пред фалит
AnDeRsOn_OLiVeiRa
на 11.06.2009 в 18:35:57 #277Майоре, Току що си го изтръсках върху устата на педалтико, но той желае още екстременти
KeyStone
на 11.06.2009 в 18:35:57 #276Тази година финала на ШЛ е на Бернабеу,и ако Реал,след всичките тези купища пари,не се класират на финала и не спечелят купата могат спокойно да се закрият

galaktiko
на 11.06.2009 в 18:35:11 #275урината на Роналдо в устата на селянина МАЙОРА много му горчи, муахахахахаххахахахааа
galaktiko
на 11.06.2009 в 18:33:34 #274някой да е виждал Ман ю Фенка, Фенке излез от гардеробаааааа
galaktiko
на 11.06.2009 в 18:27:45 #273Андерсон Оливейра, веднага си сложи аватър на селянина Флечер, вече той е твоя идол муахахахахаххахахахахааа
galaktiko
на 11.06.2009 в 18:25:19 #272бла бла бла на кой му пука за Фарса бе виж че никой не го ебе за вас, занимавате с нас.... светът е вперил очи в РЕАЛ МАДРИД
bojidar74
на 11.06.2009 в 18:25:14 #271пръсти
bojidar74
на 11.06.2009 в 18:24:41 #270Хищник,на пръст се броят футболистите,които САФ е купил като звезди,така,че спри малко алкохола и се замисли!На другите безмислици няма да ти отговарям!
AnDeRsOn_OLiVeiRa
на 11.06.2009 в 18:24:19 #269Педалтико, Единственият комплексар тук си ти. Отваряй уста, да се изходя върху ти, мекотело такова
KeyStone
на 11.06.2009 в 18:23:06 #268galaktiko,фенове на европейският клубен шампион,на първият и единствен испански отбор с требъл,на отбора,който притежава 3 от 4мата най-добрите играчи в света според сп."Кикер",на отбора който побеждава с 6-2 на Бернабеу няма от какво да се комплексират...

galaktiko
на 11.06.2009 в 18:19:20 #267а тея на Фарса се комплексират заедно с тях, хахахаххаха кеф
Поручик Ржевски
на 11.06.2009 в 18:18:49 #266МОРТ И аз мисля, че повече от едно голямо име няма да има. Съра никога не бил привърженик на "звездни селекции", за разлика от някои други, дето купуват на кило, а после се чудят какво да ги правят.
pep
на 11.06.2009 в 18:16:42 #265какво се смеете ,като не ви е смешно
галактион
дигни поглед на горе и ги виж каде са звездите
hudini
на 11.06.2009 в 18:13:54 #264-----------------Икер------------------ Серхио------Пепе----Метцелдер------Марсело -------------Гаго/Ласс---------------------- ------------Кака-------------------------- Роналдо-------------------------Робен -------------Вия------Игуайн------------- --------------------------------------
значи с 2 нападателя, 3 офанзивни халфа които не оказават никаква помощ назад, а стоят на центъра и чакат топката, със супер лабилна защита и 1 единствен халф (Гаго/Ласс) от средна европейска величина
...... вместо 2-6 ще е 4-7 да речем...
KeyStone
на 11.06.2009 в 18:13:09 #263------------------Икер------------------ Серхио------Пепе----Метцелдер------Марсело -------------Гаго/Ласс---------------------- ------------Кака-------------------------- Роналдо-------------------------Робен -------------Вия------Игуайн------------- С тази схема всеки по-солиден отбор отзад ще ви качва на резултат.Дори Барселона не си позволява да играе толкова нападателно.5 човека,и никой няма навика да се връща да помага.Този Лас ще го направят сам да си говори...