Манчестър Юнайтед получи оферта на Реал (Мадрид) на стойност 80 милиона паунда за португалското крило Кристиано Роналдо. Кавалерът на "Златната топка" е трансферна цел на испанския гранд от миналото лято, а новият президент Флорентино Перес обеща да направи всичко по силите си да вземе 24-годишния играч на "Бернабеу". "Червените дяволи" публикуваха официално изявление на интернет страницата си, което гласи:
"Манчестър Юнайтед получи рекордна и безусловна оферта от 80 милиона паунда за Кристиано Роналдо от Реал (Мадрид). По молба на Кристиано, който отново изрази желанието си да напусне и след дискусия с представители на футболиста, Юнайтед дава разрешение на Реал (Мадрид) да преговаря с него. Очаква се всичко да е ясно до 30 юни. Клубът няма да коментира до следващо развитие по ситуацията".
Очаква се новината да бъде посрещната със скептицизъм от феновете на манчестърци, които на няколко пъти бяха уверени, че няма сделка за Футболист №1 на ФИФА за изминалата година. Ако продажбата на Роналдо до уточнената дата пропадне Реал ще получи компенсация в размер на 20 милиона паунда.
galaktiko
на 11.06.2009 в 19:28:33 #302Тия пари ги харча редовно като изляза на клуб, като съм си в София! аха дефакто само като спиш, на практика никога муахахахахахаххааа селяни, кажете едно благодаря на величествения ФЛОРЕНТИНО че спаси селото ви от глад
renton
на 11.06.2009 в 19:26:44 #301galaktiko Той се скри. Пък и ми е жал. 5 години без титла как ли е?
renton
на 11.06.2009 в 19:26:03 #300FreakyJim Левия фланг ще си е Робен. Няма смисъл да го продаваме и да купуваме друг. Време е да се помисли за ляв бек и централен защитник и толкоз.
galaktiko
на 11.06.2009 в 19:25:25 #299рентон, добре... а ти смачкай оная безтитлена отрепка пчелен-мед
renton
на 11.06.2009 в 19:24:47 #298Където е 2:6 там е и 1:4.
FreakyJim
на 11.06.2009 в 19:24:14 #297полуидиота галактико е в разгара си
чета в момента, че и Вия договаряте сега...значи Хигуаин дето най-накрая заигра ще го правите резерва..или ще играят двамата?
следващия Силва ли ше е или Рибери за левия фланг?
усещам, че новия сезон ще има смях 
renton
на 11.06.2009 в 19:24:03 #296galaktiko Не ми се занимава с него. Ти ги мачкаш такива философи.
galaktiko
на 11.06.2009 в 19:22:29 #295рентон, какво го буташ тоя селяк към мен, миреше лошо
не си е прал потната фанелка на Метьо от както Фарса ги наеба в Рим 
renton
на 11.06.2009 в 19:19:52 #294galaktiko Наздраве, не ги оставяй тези. Време е вече да помислим и за защитата. Капдевиля аз съм казал.
renton
на 11.06.2009 в 19:18:59 #293МАЙОPА Ясно тогава. Пиши си с галактико кво се занимаваш с мен.
D0n Kurleone
на 11.06.2009 в 19:16:58 #292Без Роналдо или с Роналдо Юнайтед трудно ще стане шампион за 4ти път подред.Шансовете са малко.
galaktiko
на 11.06.2009 в 19:16:29 #291вече си поръчах уникалната адидаска на КРАЛЕТЕ с името на РОНАЛДО за около 80 евро.... а ония клошар МАЙОРА движи с менте за два и шейсет с името на Метьо открихте ли разликата
galaktiko
на 11.06.2009 в 19:13:09 #290рентон
САМО РЕАЛ МАДРИД!
НАЙ-ГОЛЕМИТЕ 
galaktiko
на 11.06.2009 в 19:08:05 #289Благородният богаташ РЕАЛ МАДРИД спаси от фалит ляйнания селанин Манчестър като му даде 100 млн и ествествено взе звездата му
както аз хвърлям левче в шапката на некъпания клошар МАЙОРА и го спасявам от глад 
renton
на 11.06.2009 в 19:06:53 #288МАЙОPА Нуждаеш се от обяснение ли?
renton
на 11.06.2009 в 19:05:49 #287p4elen_med За съжаление да. Как се издържа 5 години без титла ти ще ми кажеш.
p4elen_med
на 11.06.2009 в 19:05:04 #286renton това, че няма да получат нищо наистина е хубаво
. Ама и вие няма да получите.
Критиканта
на 11.06.2009 в 19:03:18 #285Велосо, Маутиньо, Тевез и Валенсия ================================== Абе кой ще купи съра трудно е да се отгатне , той си знае и със сигурност е следил доста играчи последената година .
D0n Kurleone
на 11.06.2009 в 18:57:58 #284Аз лично забравих да благодаря на Роналдо за всичко. Не ми е любимец,нито ще ми стане,нито съм го харесвал като стил на игра,но е страхотен футболисти и голям голмайстор.

p4elen_med
на 11.06.2009 в 18:56:26 #283renton, не вървите на добре пич
, ама ваобще, пак няма да видите купа!