Манчестър Юнайтед получи оферта на Реал (Мадрид) на стойност 80 милиона паунда за португалското крило Кристиано Роналдо. Кавалерът на "Златната топка" е трансферна цел на испанския гранд от миналото лято, а новият президент Флорентино Перес обеща да направи всичко по силите си да вземе 24-годишния играч на "Бернабеу". "Червените дяволи" публикуваха официално изявление на интернет страницата си, което гласи:
"Манчестър Юнайтед получи рекордна и безусловна оферта от 80 милиона паунда за Кристиано Роналдо от Реал (Мадрид). По молба на Кристиано, който отново изрази желанието си да напусне и след дискусия с представители на футболиста, Юнайтед дава разрешение на Реал (Мадрид) да преговаря с него. Очаква се всичко да е ясно до 30 юни. Клубът няма да коментира до следващо развитие по ситуацията".
Очаква се новината да бъде посрещната със скептицизъм от феновете на манчестърци, които на няколко пъти бяха уверени, че няма сделка за Футболист №1 на ФИФА за изминалата година. Ако продажбата на Роналдо до уточнената дата пропадне Реал ще получи компенсация в размер на 20 милиона паунда.
ManU Fenka
на 11.06.2009 в 19:41:46 #322galaktiko всичко беше решено тази сутрин, самия роналдо не знаеше какво става! ако саф не беше се съгласил нямаше да има никъкъв трансфер..да ви е честит ако всичко мине добре и подпиши договор!
KeyStone
на 11.06.2009 в 19:40:26 #321renton,трябва да се намери място и за ВДВ и РВН.На Бернабеу може и без Икер да се играе
...Един бек и един централен ви трябва и работата заспива.Сега сериозно.Не виждам нищо лошо на една такава схема
Игуаин
Кака
Робен Снайдер Роналдо
Лас
Рамос Пепе Централен защ. Бек
Икер
Като Снайдер ще се връща да помога на Ласана.
galaktiko
на 11.06.2009 в 19:39:46 #320ахахахаххахаххаа Фенке
"Роналдо никъде няма да ходи"
да слушаш повече батковците 
renton
на 11.06.2009 в 19:39:09 #319FreakyJim Никой не е казал че сте зле. Последните 3 години сте номер 1. Последните 103 не.
renton
на 11.06.2009 в 19:37:52 #318МАЙОPА Дам, а как е 9 на латински че не разбрах? Или малката ти главица не го побира.
perukataа
на 11.06.2009 в 19:37:50 #317ако бъдем честни макелеле беше не по лош но като цяло имаш основание
ManU Fenka
на 11.06.2009 в 19:37:50 #316с роналдо или без него Юнайтед пак ще се бори за титлата през новия сезон! време беше да го продадем все пак показа през сезона че иска да си ходи.. САФ знае кога е най-подходящото време за продажба.....2003 го взехме за 12мил сега 2009 го продаваме за 80мил, ПЕРФЕКТНО!!!! Той даде каквото имаше да дава за отбора!
FreakyJim
на 11.06.2009 в 19:37:42 #315renton но пък спечелихме дубъл миналата година, три поредни титли последните три години и имаме реален требъл от 99-та не сме толкова зле
KeyStone
на 11.06.2009 в 19:36:56 #314МАЙОPА
Виж пак добре какво съм написал,бре...
renton
на 11.06.2009 в 19:36:05 #313KeyStone Алонсо е непродаваем. На негово място ще играе Раул като преквалифициран опорен халф. В домакинските мачове вместо Рамос предлагам напред да играе Негредо да се обиграва.
renton
на 11.06.2009 в 19:34:31 #312МАЙОPА А 9 как е на латински че нещо не знам. Цяла пролет ни учат на латински пентал, куатрал боклуци. Това на Барса е требъл, вашето е измислица.
p4elen_med
на 11.06.2009 в 19:34:27 #311Абстрахирам се от феновете на отбори които живеят на версия. Реал са отбов който живее на версия. Господи прибери си версиите. Банки приберете си милионите, преди Реал да е фалирал.
galaktiko
на 11.06.2009 в 19:34:10 #310рентон,
Валдано е супер парламентьор, отдаден мадридиста.... страшен екип се събраха Фло, Валдано, Зизу - изкупиха платината на земята
а в хомосексуалния Антракс педалите кой купиха 
renton
на 11.06.2009 в 19:32:46 #309Критиканта Такъв играч като тоя на аватара ми няма да се появи следващите 10 години. Има ли опорен халф който едновременно толкова много да бяга, добре да подава и да изяжда съперниците си? В съвременния футбол имат само 2 от тези 3 качества.
KeyStone
на 11.06.2009 в 19:32:04 #308382. renton | 11.06.2009 22:26 FreakyJim Левия фланг ще си е Робен. Няма смисъл да го продаваме и да купуваме друг. Време е да се помисли за ляв бек и централен защитник и толкоз. =================================================== Рентон,ти като пишеш това вярваш ли го.Поне двама измежду Вия,Рибери и Силва ще цъфне при вас...Пък и Валдано каза,че ще гони 9 човека от сегашният отбор,така че има място за още...Реал ще играят с подобна схема: -------------Вия----Игуаин------Силва ------Роналдо----Кака----Снайдер----Рибери ---------------Лас------Алонсо --------------------Рамос------------------------- --------------------Икер---------------------- И ще газят наред...ХАЛА РЕАМ М

p4elen_med
на 11.06.2009 в 19:31:11 #307глупактико, пак ли база ще продаваме ?
renton
на 11.06.2009 в 19:31:00 #306galaktiko Какво ще кажеш за Валдано а? Няма такъв дипломат. Ако имахме такъв политик само.
FreakyJim
на 11.06.2009 в 19:30:57 #305renton по принцип е така, но перес едва ли ще се спре нали се чуваше, че ще разкарвате холандската колония, включително и робен? а и той е по-голяма лакомия дори от роналдо, но за разлика от него се контузва много често и вкарва голове много рядко
по-добре да вземете силва или рибери
Критиканта
на 11.06.2009 в 19:30:10 #304Рентъне на аватара ти има един бивш играч на Реал , е такива играчи ви трябват , също така и футболисти като Йеро и Елгера в силните им години .
perukataа
на 11.06.2009 в 19:28:43 #303РЕАЛ СА СИ НАПРАВИЛИ СМЕТКА . ТОВА ПРИЛИЧА НА ВЗИМАМЕ ЗИДАН, А ПОСЛЕ БЕКЪМП.ОБЩО ПРИХОДИ ОКОЛО 500 МЛН ОЙРО,АБСОЛЮТЕН БИЗНЕС. СВАЛЯМ И ШАПКА НА РЕАЛ