Манчестър Юнайтед получи оферта на Реал (Мадрид) на стойност 80 милиона паунда за португалското крило Кристиано Роналдо. Кавалерът на "Златната топка" е трансферна цел на испанския гранд от миналото лято, а новият президент Флорентино Перес обеща да направи всичко по силите си да вземе 24-годишния играч на "Бернабеу". "Червените дяволи" публикуваха официално изявление на интернет страницата си, което гласи:
"Манчестър Юнайтед получи рекордна и безусловна оферта от 80 милиона паунда за Кристиано Роналдо от Реал (Мадрид). По молба на Кристиано, който отново изрази желанието си да напусне и след дискусия с представители на футболиста, Юнайтед дава разрешение на Реал (Мадрид) да преговаря с него. Очаква се всичко да е ясно до 30 юни. Клубът няма да коментира до следващо развитие по ситуацията".
Очаква се новината да бъде посрещната със скептицизъм от феновете на манчестърци, които на няколко пъти бяха уверени, че няма сделка за Футболист №1 на ФИФА за изминалата година. Ако продажбата на Роналдо до уточнената дата пропадне Реал ще получи компенсация в размер на 20 милиона паунда.
KeyStone
на 11.06.2009 в 19:50:44 #342FreakyJim,аз съм пристрастен.Смятам ЯЯ за страхотен играч-техника,физика,скорост.Всичко си има момчета,а на каква смешна цена го взехме-за мен си е перфектен...Не че останалите не са,но...Въпрос на вкус.
ManU Fenka
на 11.06.2009 в 19:50:15 #341Критиканта време е за един трансфер на Кун
FreakyJim
на 11.06.2009 в 19:49:46 #340тва че е брат на маларийния коло туре не го прави автоматично най-добрия дефанзивен халф на всички времена по-скоро го прави маларийно податлив
galaktiko
на 11.06.2009 в 19:48:53 #339признавам, че хомосексуалният Ахакс е по-анонимен и безтитлен дори от Ц(*КА
Кога титла педали от Ахакс, а кога в ШЛ
ако не бяха милионите гейове фенове на ахакс, досега отдавна да си ги закрили 
FreakyJim
на 11.06.2009 в 19:48:26 #338по-добър ли е от есиен, гатузо и машерано? не
Критиканта
на 11.06.2009 в 19:48:20 #337ЯЯ и Алонсо - не съм съгласен . ЯЯ има много хляб да изяде . Алонсо пък е доста бавен но е класа (дори е резерва на Сена в националния).
Arshavin_Gunner
на 11.06.2009 в 19:47:42 #336. FreakyJim | Туре джуниър не бил класа
Я сложи изброените от тебе за защита на финал в лигата да видим колко ще допусне тима им.Или феноменалния му пробив за Купата на Краля.Тоя е бъдещия Виера в световния футбол. И е луд да бяга от Барса.
renton
на 11.06.2009 в 19:47:10 #335Дано ЦСКА да изтеглят Аякс в Лига Европа. Онези и без това ги бият всяка година Славия (Прага), Копенхаген и други от нашата черга.
perukataа
на 11.06.2009 в 19:46:43 #334относно Регистриран на: 08.10.2007, 21:14 412. KeyStone | 11.06.2009 22:44 Критиканта ,Есиен е непродаваем...В момента има точно 3ма деф.халфа,които са от световна класа-Есиен,ЯЯ и Алонсо...И Гатузо,ако си върна старата форма според мен номер 1 е машчерано
Arshavin_Gunner
на 11.06.2009 в 19:45:56 #333318. disaster | 11.06.2009 20:57 На Роналдо му казвам довиждане , а на Ашли Йънг и Габриел Агбонлахор им казвам добре дошли Кул САФ си знае работата Намига Да и милиардера ще ги даде без пари нали.Ашли беше с оферта от смъдрита за 35 млн и отказаха за Габриелчо под 40 млн. не го виждам.Вила да не са всичките като Бари
FreakyJim
на 11.06.2009 в 19:45:44 #332яя не е такава класа есиен, машерано и гатузо принципно са "макелеле" типа футболисти, които сега са най-добри на тоя пост
perukataа
на 11.06.2009 в 19:45:19 #331относно колко си наивен, не си забравил че това е кралски клуб?
Критиканта
на 11.06.2009 в 19:45:17 #330Абе футболисти като Раул , Диара , РВН , Хунтелаар , Гаго какво ще ги правите , не мисля че Раул би седял на пейката !!!
renton
на 11.06.2009 в 19:44:56 #329KeyStone Кака няма да му се играе втори нападател. С такива играчи по ми се вижда схема 4-2-3-1. Икер- Капдевиля, Пепе, Гарай (Запата), Рамос(Майкон), Лас, Гаго, Роналдо, Кака, Робен и напред Хунтата ще чупи рекорди.
galaktiko
на 11.06.2009 в 19:44:54 #328Ман Ю Фенка,мерси мерси и на вас да ви е честит Мендосо, Алонгахор, Валенсия и тем подобни звезди
а на Ахакс да им е честит гей-парада 
KeyStone
на 11.06.2009 в 19:44:25 #327Критиканта ,Есиен е непродаваем...В момента има точно 3ма деф.халфа,които са от световна класа-Есиен,ЯЯ и Алонсо...И Гатузо,ако си върна старата форма...
Artillery
на 11.06.2009 в 19:42:56 #326Реал ще остане без титла тази година..
Критиканта
на 11.06.2009 в 19:42:06 #325Есиен !!
p4elen_med
на 11.06.2009 в 19:41:59 #324Ставам фен на Перез
, работи за моята кауза (да доразбие дебелите минети), Фло продалжавай да ги крадеш
!
FreakyJim
на 11.06.2009 в 19:41:53 #323renton имало е голяма вероятност да ви нарушим кефа края на 50-те и нататък, но катастрофата в Мюнхен преебава всичко