Манчестър Юнайтед получи оферта на Реал (Мадрид) на стойност 80 милиона паунда за португалското крило Кристиано Роналдо. Кавалерът на "Златната топка" е трансферна цел на испанския гранд от миналото лято, а новият президент Флорентино Перес обеща да направи всичко по силите си да вземе 24-годишния играч на "Бернабеу". "Червените дяволи" публикуваха официално изявление на интернет страницата си, което гласи:
"Манчестър Юнайтед получи рекордна и безусловна оферта от 80 милиона паунда за Кристиано Роналдо от Реал (Мадрид). По молба на Кристиано, който отново изрази желанието си да напусне и след дискусия с представители на футболиста, Юнайтед дава разрешение на Реал (Мадрид) да преговаря с него. Очаква се всичко да е ясно до 30 юни. Клубът няма да коментира до следващо развитие по ситуацията".
Очаква се новината да бъде посрещната със скептицизъм от феновете на манчестърци, които на няколко пъти бяха уверени, че няма сделка за Футболист №1 на ФИФА за изминалата година. Ако продажбата на Роналдо до уточнената дата пропадне Реал ще получи компенсация в размер на 20 милиона паунда.
Lucio
на 11.06.2009 в 20:02:41 #362"П(едал)",след като съм прониквал в гъза ти дупката станала огромна,а? Говорят,4е там си скрил Еърбъса..... Палавник!
ManU Fenka
на 11.06.2009 в 20:02:05 #361P титлата няма да мърда от ОТ и догодина сори
Критиканта
на 11.06.2009 в 20:01:24 #360P на Пуул го пускаме Макси за 49 млн. .............щото Рафата го искаше миналата година още за тва 1 млн. офф .
ManU Fenka
на 11.06.2009 в 20:01:10 #359galaktiko крачка на заде ще разбереш след няколко месеца кой прави!
титла забрави и другия сезон, и колкото играчи да купите Барса си остават по добри от вас за сега сори
направихте грешка като превлякохте и Кака и Роналдо изведнъж!
ManU Fenka
на 11.06.2009 в 19:59:29 #358P | 11.06.2009 22:58 ManU Fenka, взеха ви Роналдо ================== време беше! догодина прави 19
galaktiko
на 11.06.2009 в 19:58:34 #357защо му е на Агуеро да сменя прекрасният мегаполис Мадрид за тъмното, задимено селце Манчестър
това би било огромна крачка назад..... Роналдо ще го потвърди 
ManU Fenka
на 11.06.2009 в 19:58:08 #356Критиканта | 11.06.2009 22:56 време е сори! ==================== Не е време , подписвате си с Карлитос и Валенсия и ви стига толкова . ========================= за първия да но Валенсия не е за нас!
Не напразно следим Кун от няколко години

Критиканта
на 11.06.2009 в 19:58:03 #355Можем да ви продадем и Макси за 50 млн. ........
perukataа
на 11.06.2009 в 19:57:33 #354Регистриран на: 08.10.2007, 21:14 429. KeyStone | 11.06.2009 22:50 FreakyJim,аз съм пристрастен.Смятам ЯЯ за страхотен играч-техника,физика,скорост.Всичко си има момчета,а на каква смешна цена го взехме-за мен си е перфектен...Не че останалите не са,но...Въпрос на вкус. да ама е черен това не е маловажно специално за този пост
ManU Fenka
на 11.06.2009 в 19:56:50 #353439. Критиканта | 11.06.2009 22:54 Критиканта,абе не си прав.Сещам се поне за 2ма,които не се продават,дори и сумата да надвиши 100 милиона... ========================================= Да така е ............. единия е Кун Агуеро .... ================================== не за дълго
Критиканта
на 11.06.2009 в 19:56:40 #352време е сори! ==================== Не е време , подписвате си с Карлитос и Валенсия и ви стига толкова .
galaktiko
на 11.06.2009 в 19:56:32 #351Лайняният кенеф Лууууууузърпул кога би платил 100 млн за един играч, никога това е все едно обратният Ахакс да се класира за ШЛ
Lucio
на 11.06.2009 в 19:54:59 #350Сипвам самосвал фекалии върху средняците Ман4естър,Аякс,Ливърпул! "Галакти4ески"!
Критиканта
на 11.06.2009 в 19:54:50 #349Критиканта,абе не си прав.Сещам се поне за 2ма,които не се продават,дори и сумата да надвиши 100 милиона... ========================================= Да така е ............. единия е Кун Агуеро ....

ManU Fenka
на 11.06.2009 в 19:54:19 #348434. Критиканта | 11.06.2009 22:52 Критиканта време е за един трансфер на Кун ============================== Не пипайте там че ще псувам много ========================== време е сори!
Lucio
на 11.06.2009 в 19:53:20 #347Някой виждал ли в "П(едал)",много ми се пикае! "П(едал)",кажи АААААААА....
KeyStone
на 11.06.2009 в 19:53:10 #346Критиканта,абе не си прав.Сещам се поне за 2ма,които не се продават,дори и сумата да надвиши 100 милиона...
Критиканта
на 11.06.2009 в 19:52:40 #345Критиканта време е за един трансфер на Кун ============================== Не пипайте там че ще псувам много
Критиканта
на 11.06.2009 в 19:51:37 #344Есиен , Масчерано тва са Гатузо вече си отива . Няма непродаваем футболист , така че и Есиен се продава .
galaktiko
на 11.06.2009 в 19:50:50 #343Ахакс съществува и по още една причина - РЕАЛ МАДРИД да взима най-добрите му футболисти и по този начин Антракс да стои далеч от трофеите