Отборът на Хетафе победи като домакин Реал (Мадрид) с 3:1, в мач от 13-ия кръг на испанската Примера дивисион. Точни за домакините бяха Албин на два пъти и Уче. Голът за гостите бе дело на Савиола. Още в 3-ата минута отборът на Хетафе излезе напред в резултата, след като Албин засече центриране от лявото крило.

В 14-ата минута гол на Раул бе отменен поради нарушение на нападателя. До края на първата част домакините имаха претенции за неотсъдена дузпа за фаул срещу Роберто Солдадо. Само две минута след началото на второто полувреме Албин удвои преднината на своя тим. Той получи подаване от Каскеро и напредна по лявото крило, за да отбележи за 2:0.

В 55-ата минута Хавиер Савиола получи пас от Гути и успя да върне едно попадение за Реал. В 82-ата минута домакините стигнаха до трето попадение. Негов автор стана Уче, който се възползва от подаване на Албин.

След този двубой Реал второ място с 26 точки. хетафе заема девета позиция с актив от 17 точки.

Хетафе – Реал (Мадрид) 3:1 (1:0)