Турнир: Испания Примера Дивисион Стадион: Зрители:

КРАЙ НА МАЧА! РЕАЛ (МАДРИД) ПОБЕДИ ЕСПАНЬОЛ С 4:2.

Реал (Мадрид) победи Еспаньол с 4:2 като гост

Реал си върна третото място в Ла Лига след трудно гостуване на Еспаньол

Жълт картон за Начо

85′

Жълт картон за Лопес Морено

82′

ГОООЛ! Еспаньол отново намалява - 2:4! Росалес засече центриране на Марк Рока и с много мощен шут не остави никакви шансове на Куртоа.

81′

Жълт картон за Карвахал

76′

Лука Модрич отстъпва мястото си на Марсело

75′

Мелендо влиза на мястото на Дардер

72′

Рафаел Варан получава червен картон заради много грубо влизане в краката на съперников играч

71′

Пиати заменя Лео

68′

ГОООЛ! Влезлият преди минути като резерва Гарет Бейл също се разписва! Уелсецът достигна до отбита топка в наказателното поле и веднага стреля успешно, покачвайки на 4:1.

64′

Гарет Бейл влиза на мястото на Винисиус

64′

Вила е заменен от Росалес

59′

Лука Модрич комбинира с Карим Бензема, който обаче не успя да си нагласи добре топката и след удара му, тя премина покрай страничния стълб.

57′

Лука Модрич получи много хубаво подаване по земя, овладя топката и веднага стреля към вратата. Този път обаче, Диего Лопес беше на мястото си и изби в корнер.

46′

На почивката Начо заменя Серхио Рамос

45′

Начало и на втората част!

45+3′

Край на първото полувреме! Реал се оттегля на почивка с два гола преднина пред Еспаньол - 3:1.

45+1′

ГОООЛ! Карим Бензема отново е точен и покачва на 3:1! Французинът отправи опасен удар от движение и топката влетя в долния десен ъгъл на вратата.

34′

Жълт картон за Серхио Гарсия

27′

Жълт картон за Серхио Рамос

27′

Жълт картон за Лео

25′

ГОООЛ! Еспаньол намалява чрез Лео - 1:2! Той се възползва от отбита топка в наказателното поле и я изстреля към горната част на вратата, като не остави никакви шансове на Куртоа.

16′

ГОООЛ! Серхио Рамос удвоява! И в това попадение беше замесен Лука Модрич, който остави испанецът да играе с топката след центриране, а той с глава насочи кълбото към вратата за 2:0.

14′

Серхио Гарсия реши да центрира към наказателното поле от пряк свободен удар, но Тибо Куртоа беше на мястото си и улови топката без проблем преди някой играч на съперника да играе с нея.

7′

Жълт картон за Рока

4′

ГООООЛ! Карим Бензема открива резултата за Реал - 1:0! Лука Модрич шутира мощно към вратата, но топката се отби в стража на съперника и попадна право в краката на французина, който не сгреши отблизо и изпрати кълбото в мрежата.

1′

4 Санчес 18 Йоренте

Тази вечер от 21:45 часа, Еспаньол приема Реал (Мадрид) в среща от 21-ия кръг на Примера дивисион.

Съперникът на "белия балет" не е в най-добрата си форма и заема 14-ото място във временното класиране преди мача, като в последните си два шампионатни двубоя претърпя загуби.

Гарет Бейл отново в игра за Реал (Мадрид)

Уелсецът попадна в групата за мача с Еспаньол

"Кралете" пък бяха изместени временно от третата позиция в Ла Лига, след като вчера Севиля разгроми Леванте с 5:0, но още тази вечер ще имат възможност да изпреварят андалуцийците. И двата отбора имат по 36 точки, но мадридчани са с по-лоша голова разлика.

Формата на "белите" през настоящия сезон е доста колеблива, но задачата им днес не изглежда особено трудна.

Солари: Бензема прави голям сезон в Реал (Мадрид)