Отборът на Елче и Валядолид завършиха 1:1 в среща от 25-ия кръг на Примера дивисион, като агония имаше и за двата отбора. Гостите завършиха срещата с 9 човека, тъй като двама техни съотборници бяха отстранени с червени картони.

А домакините от Елче изравниха в 6-ата минута на добавеното време, което беше общо 10 минути.

Точката не помага кой знае колко на Елче, които остават на последното 20-о място с 13 точки, на цели 10 от 19-ата позиция, която сега се заема от Валенсия. Отборът на Валядолид е 13-и с 28.

Още в 4-ата минута канадският нападател на гостите Кайл Ларин изведе тима си напред в резултата, след като в наказателното поле успя първи да се добере до спорна топка, изпратена там от Лукас Оласа.

Въпреки ранното попадение, домакините опитаха да стигнат до равенство, но това не се случи в редовните 90 минути. В 6-ата минута на добавеното време при една отбита топка Тете Моренте я посрещна и я прати в мрежата за 1:1. Валядолид завърши мача с 9 човека, тъй като в последните секунди на добавеното време Алваро Агуадо и Мартин Хонгла бяха отстранени с втори жълти картони.

Реал (Мадрид) победи Еспаньол с 2:1 в мач от Ла Лига