Барселона с класическа победа над Бетис
05.11.2007 02:24:48
Източник: Ройтерс
Тиери Анри владее кълбото пред погледа на Лима от Бетис.
Каталунците очаквано надиграха борещия се за оцеляване в елита отбор на Бетис. В 33-ата минута Тиери Анри откри резултата след пас на Андрес Иниеста. Малко преди това французинът нацели и гредата.
След почивката дойдоха минутите на Роналдиньо, който през този сезон често е критикуван за слаба форма. Бразилецът обаче демонстрира класата си, като се разписа два пъти от фаулове. В 52-ата минута той направи 2:0 от пряк свободен удар, а в добавеното време вкара трети гол за каталунците отново от фаул.
Това е победа №100 за наставника на каталунците Франк Рийкард за времето от 2003 година до сега, равенствата са 38, а загубите 25 при 163 мача начело на тима.
Така Барселона вече изостава само на точка от шампиона Реал (Мадрид), който снощи загуби от Севиля с 0:2.
В последната среща от кръга отборът на Атлетик (Билбао) се поздрави с първи успех през сезона, след като надделя с 2:0 над Рекреативо с две попадения на Ечеберия.
honour
на 04.11.2007 в 20:53:21 #6Хубав ма4 на мом4етата,но трябва да постигат такива победи и като гости,ина4е с тези равни навън.БАРСА АЛЕ!
vladsi
на 04.11.2007 в 20:50:23 #5GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL, GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL! RRRRROOOOOOOOOOOONALDINHOOOOOOOOOOOO! RRRRRONALDIIIIIIIIINHOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!! VISCA BARCA, VISCA CATALUNYA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KeyStone
на 04.11.2007 в 20:47:12 #4Страхотен мач на момчетата....Освен трите гола,имаше изключително красиви моменти като пробива на Меси(от центъра,мина 3 защитници,преодоля вратаря,но не уцели вратата),2та пропуска на Анри сам срещу вратаря плюс гредата,задната ножица на Рони,волето на Шави.....Имаше петички и най-вече усмивки по лицата,но най-хубавото е,че Роналдиньо влиза във форма-имаше страхотни пасове,2 страхотни гола,петички,пробиви финтове и нов начин за празнуване на головете.....
CAMyPAu
на 04.11.2007 в 20:36:41 #3браво Барса ... Браво Рони ...
honour
на 04.11.2007 в 20:35:03 #2О4акваше се.Само Барса!
NStorm
на 04.11.2007 в 20:34:26 #1Скоро, скоро класирането ще си придобие нормалния вид
САМО БАРСА!