Елитният Сливен разби Янтра (Габрово) със 7:2 в последната си контрола за зимната подготовка. Срещата се проведе на много тежък терен на едно от помощните игра на стадион "Хаджи Димитър".

"Войводите" откриха резултата в 41-ата минута, когато точен бе Георги Каранейчев. Веднага след почивката обаче гостите от Габрово изравниха с гол от дузпа, дело на Маринов. Това попадение обаче само раздразни домакините, които вкараха още цели 6 гола. С 4 попадения се отчете Валентин Веселинов, който се разписа в 55, 57, 67 и 70 минути.

С много красиво попадение се отчете и новото попълнение Марко Илич, който дойде от разпадналия се Фенски Спартак. Илич се разписа с много прецизен прехвърлящ удар в 80-ата минута. Малко преди края името си сред голмайсторите записа и Ивайло Петров. Кинов върна един гол за Янтра в 83-ата минута, с което бе оформен и крайният резултат.

Сливен:Караманов, Цирков, Хашев, Стоев, Попов, Дилян Колев, Стефанов, Бакалов, Каранейчев, Марчев, Стойчев
/Георгиев, Веселинов, Макенджиев, Кушев, Георги Петров, Ст.Георгиев, Ивайло Петров, Митев, Илич, Недялков/