Берое и Локомотив (Пловдив) не излъчиха победител и завършиха 0:0 в мач от 3-ия кръг на "А" група.

Първото полувреме започна по-добре за домакините, които не спираха да тормозят защитата на "смърфовете". Първо късмета си пробва Слави Жеков, който в 18-ата стреля от пряксвободен удар, но Стоян Ставрев успя да спаси. Една минута по-късно отново Жеков можеше да открие резултата, но вратарят на "железничарите" отрази шута му.

Най-сериозното положение в срещата бе в полза на гостите от Пловдив. В 24-ата минута Халими получи топката в наказателното поле фронтално на вратата на Беконо, но с невероятен рефлекс стражът на "зелените" спаси изстрела му. До каря на полувремето двата отбора не успяха да си вкарат гол и се оттеглиха на почивката при нулево равенство.

Второто полувреме започна с лек превес на Берое. До попадение обаче не се стигна. В 60-ата Локомотив (Пд) можеше да поведе в резултата, но удар на Златковски от около 12 метра бе отразен от Беконо. Нигерийският страж на домакините се превърна в герой за своя отбор, след като в 88-ата отново спаси шут на Златковски и запази нулевото равенство до края на мача.