Славия победи Хебър с 3:1 в контрола. Мачът трябваше да се играе в София, но заради атмосферните условия бе преместен в Пазарджик.

Резултатът беше открит още в първата минута - в полза на "белите". Тогава Жуниор Мапуку стреля с глава, но ударът му не бе точен, а топката стигна на задната греда до Кристиян Добрев, който подаде отново на централния нападател и на празна врата не сгреши.

В осмата минута Славия можеше да удвои. Мапуку изведе Добрев по фланга и крилото бе съборен. Съдията отсъди дузпа, която Тони Тасев пропусна.

Все пак в 28-ата минуа гостите стигнаха до втори гол. Груба грешка на Томислав Папазов позволи на Тасев да открадне топката и на празна врата удвои.

Три минути по-късно Хебър намали резултата. Центриране на Александър Бастунов и последва акробатично изпълнение на Тодор Чаворски за 1:2.

В 59-ата минута Хебър можеше да изравни, след като получи право да изпълни дузпа, но Октай Хамдиев прати топката в гредата.

Славия вкара трети гол, с което оформи и крайния резултат. Резервите Наско Кехайов и Александър Иванов комбинираха и вторият, който е син на легендата на Левски Георги Иванов - Гонзо, подложи крак, за да реализира от близко разстояние.

ХЕБЪР 1:3 СЛАВИЯ

0:1 Мапуку (1)

0:2 Тасев (28)

1:2 Чаворски (31)

1:3 Иванов (87)

ХЕБЪР: 1. Петър Дебърлиев, 24. Томислав Папазов, 14. Ивайло Тодоров, 23. Стойчо Папазов, 11. Цветелин Тонев, 3. Александър Бастунов, 20 Жак Пехливанов, 99. Тодор Чаворски, 12. Емануил Манев, 10. Китан Василев, 39. Ивайло Михайлов

СЛАВИЯ: 12. Светослав Вуцов, 83. Христо Попадийн, 70. Венцислав Керчев, 15. Мартин Георгиев, 5. Мартин Атанасов, 14. Камело Нгуена, 4. Людовик Соарес, 8. Тони Тасев, 11. Кристиян Добрев, 7. Йон Бакеро, 9. Жуниор Мапуку.