Сердер Сердеров остана доволен от победата на Славия с 3:1 над Локомотив (Горна Оряховица). Руснакът вкара едно от попаденията в срещата.

"Не мога да кажа, че беше лек мач. Държахме повече токата и контролирахме нещата. Много добро първо полувреме за нас, започнахме силно и втората част, но след това имаше отпускане и допуснахме гол. Радостни сме, че вкарахме трети гол", коментира Сердеров.

Славия с победа номер 8 за сезона, Александър Димитров дебютира с поражение в Локомотив (Горна Оряховица)

Славия с победа номер 8 за сезона, Димитров дебютира с поражение в Локомотив

Резерва отсрами гостите в мача

"Стараем се да играем нашата си игра, Локомотив не ни изненада. Днес ни беше ден и всички играхме добре. Искам да поздравя специално Стефан Велев. Всичко се получи така, както искахме.

Стефан е много добър играч и днес направи две асистенции. Той влезе много добре в нашия колектив и ще бъде полезен на отбора. Няма да има успокоение при нас, въпреки тази победа", сподели още руският футболист на Славия.

Стефан Велев: Искаха ме от чужбина, но вече мисля само за Славия

"В грузинското първенство имаше 3-4 отбора, които играят добър футбол"