Турнир: Испания Примера Дивисион Стадион: Зрители:
90+3′

Край на зрелището в Севиля!

90+1′

ГОООООЛ ЗА СЕВИЛЯ!!!! Пълен обрат за домакините, които стигат до втори гол в продължението, след като Йоветич със страхотен диагонален удар извън наказателното поле опъна мрежата зад Навас - 2:1!

90′

Вието влиза на мястото на Бен Йедер.

88′

Възможност за пълен обрат за Севиля! Каземиро не се ориентира добре в наказателното поле, Витоло овладя и от аутлинията опита да намери пред вратата свой съотборник, но топката бе отразена!

85′

ГООООЛ ЗА СЕВИЛЯ! Домакините възстановяват равенството, след като не кой да е, а капитанът Серхио Рамос си отбелязва автогол, засичайки центриране от фаул в собствената си врата - 1:1!

84′

Грубо нарушение на Марсело, заслужен жълт картон за бразилеца!

82′

Ситуацията и играта се развиват вече точно по вкуса на играчите на Зидан, които са затворили много добре пространствата за своя съперник.

76′

Сарабия влиза на мястото на Ибора.

75′

Матео Ковачич влиза на мястото на Тони Кроос.

73′

Домакините се опитват да стигнат до равенството, но след попадението на Роналдо играчите на Реал са добре подредени в защита, като в същото време се опитват да използват огромните пространства в защитата на Севиля.

68′

Йоветич влиза на мястото на Васкес.

67′

ГОООЛ ЗА РЕАЛ! Роналдо бележи за мадридчани от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Дани Карвахал - 1:0!

63′

Реал пропуска най-чистата си възможност! Модрич напред пред наказателното поле, намери Карвахал, който центрира, топката попадна в Бензема, но ударът на французина рикошира, за да отиде в Модрич, а хърватинът от 4-5 метра фронтално срещу вратата стреля в аут!

61′

Роналдо овладя топката отляво в наказателното поле, но вместо да навлезе към вратата, нападателят се опита да подава към непокрития и чакащ Бензема, но единственият защитник на Севиля успя да предотврати паса.

60′

Едва четвърт час след началото на второто полувреме играчите на Реал се задържаха по-продължително в половината на съперника.

57′

Реал изпитва сериозни затруднения в изнасянето на топката, тъй като домакините прилагат висока преса пред наказателното поле на съперника.

54′

Кейлор Навас спасява най-чистото положение в мача! Севиля организира бърза контраатака, която намери Бен Йедер отдясно в наказателното поле, който стреля по диагонал, но вратарят на мадридчани спаси!

51′

Първа възможност за Реал през второто полувреме завършва с вътрешен фалцов удар на Марсело с по-слабия му десен крак, който минава встрани от вратата.

46′

Мигновено нападение на домакините от Севиля още с началния съдийски сигнал завършва с избиване на топката с върха на пръстите от Кейлор Навас!

45′

Начало на второто полувреме.

42′

Жълт картон за Н'Зонзи.

45′

Край на първото полувреме, което завършва при резултат 0:0.

40′

Чудесна възможност за Реал да поведе в резултата! Карим Бензема подаде остро по земя към Роналдо, който на 3-4 метра от вратата не успя да засече топката!

34′

Бързо нападение на севилци, които разиграха с по едно докосване, за да се стигне до диагонален удар извън наказателното поле на Самир Насри, който обаче бе спасен от Кейлор Навас.

32′

Добра атака на Севиля завършва с нов неточен удар от удобна позиция. Прави впечатление, че след 15-та минута на двубоя домакините са тези, които водят играта, докато Реал чака своя момент на контраатаки.

30′

Висенте Ибора получава жълт картон за нарушение срещу отскубващия се към полето на домакините Кристиано Роналдо.

26′

Кристиано Роналдо бе изведен отляво на нападението на мадридчани, последният влезе на скорост в наказателното поле, но диагоналният му удар по земя бе спасен от Рико.

24′

Нова възможност за играчите на Хорхе Сампаоли завърши с удар от дъгата на наказателното поле на Самир Насри, който обаче бе неточен.

20′

Кристиано Роналдо влезе в съприкосновение със защитник на Севиля в наказателното поле, но съдията е категоричен - дузпа няма!

18′

Домакините от Севиля се настаниха в половината на съперника в последните минути, а след центриране на Насри от корнер Н'Зонзи се извиси над всички, но ударът му с глава мина високо над вратата на Кейлор Навас.

12′

Продължителна атака на Севиля в половината на съперника с много подавания завърши с центриране на Ескудеро, избито от Рафаел Варан в тъч.

9′

Нова чудесна възможност за мадридчани! Модрич се отскубна отдясно в наказателното поле, но центрирането му успоредно на голлинията, целящо да намери някого измежду Роналдо и Бензема, бе високо и силно. Може да се каже, че постепенно играчите на Реал установяват контрол върху мача.

7′

Първа възможност пред една от двете врати! Кристиано Роналдо опита късмета си от пряк свободен удар от добра дистанция, но изстрелът му попадна в стената и излезе в тъч.

3′

Домакините се опитват да установят териториално надмощие от първите секунди на двубоя, но мадридчани отговарят на предизвикателството.

1′

Начало на зрелището на "Рамон Санчес Писхуан"!