Септември (София) U16 продължава с отлично си представяне.

Юношите младша възраст на "септемврийци" победиха връстниците си от Левски с 3:0.

Това бе първа загуба за "сините" от началото на сезона. Срещата се игра на помощния терен на стадион "Георги Аспарухов".

Септември (София) и Септември (Симитли) не успяха да се излъжат в полите на Витоша

Направиха 0:0

Така отборът, воден от Младен Стоев, записа седма поредна победа от седем мача, с което води класирането в първенството Зона 1, родени 2004-2005 година.

Първият гол падна в средата на първото полувреме, когато Димитър Динев засече с глава от корнер. Десет минути след подновяване на играта, Кристиян Бойчев засече директно от корнер и удвои резултата. В 70-ата минута Борислав Маринов с шут от 25 метра оформи крайното 3:0.

Стартов състав Септември: Влаимир Иванов, Илиян Манчев, Иван Настаев, Валентин Спасов, Атанас Килов, Димитър Динев, Кристиян Бойчев, Мануел Белфиоре, Александър Димитров, Борислав Маринов, Александър Петров Резерви: Мартин Станчев, Ивайло Илчев, Деян Иванов, Жулия Иванов, Александър Радков, Георги Джиков, Михаил Цонев