Септември (София) и Септември (Симитли) не се победиха в завързана битка от 26-ия кръг на Втора лига. Двата отбора направиха 0:0 на стадион "Драгалевци" в София. Най-интересната ситуация в мача бе червеният картон на Атанас Кабов, който бе изгонен в 80-ата минута.

Първото чисто положение дойде чак в началото на второто полувреме, когато Иван Стоянов отправи хубав пас по земя за Стефан Гаврилов, чийто изстрел обаче премина над вратата на Чарлз Тейлър.

Последва удар на Стоянов, който засече центриране от ъглов удар, но стражът на гостите се справи и опази вратата си.

Ники Митов намери оправдание за загубата от Лудогорец II

"Знаехме, че ще играят на контраатака"

Десетина минути преди края Атанас Кабов си изработи втори жълт картон и бе изгонен.

Дори с човек по-малко, домакините опитаха да отбележат почетно попадение, но защитата в бяло бе добре организирана и не позволи гол в своята врата.

След този мач, Септември (София) остава шести с 35 точки, докато тимът от Симитли е на 10-ата позиция с 27 точки.

Септември Сф - Септември См КР 0:0

СЪСТАВИТЕ:

Септември Сф: 1. Николай Банков, 5. Георги Сърмов (к), 8. Александър Тодоров, 22. Асен Георгиев, 10. Атанас Кабов, 25. Иван Стоянов, 4. Иван Арсов, 16. Кристиян Пешов, 14. Марио Илиевски, 11. Мартин Ачков, 24. Стефан Гаврилов

Треньор: Христо Арангелов

Септември См: 1. Чарлз Тейлър, 10. Анатоли Лулейски, 4. Борислав Вакадинов, 9. Ивайло Михайлов, 3. Илия Мунин (к), 99. Кирил Грозданов, 6. Йоан Петров, 77. Кристиян Михайлов, 27. Слави Косов, 23. Христо Иванов, 66. Христо Младенов

Треньор: Антон Бачев

Съдия: Никола Попов

Стадион: "Драгалевци", гр. София