Треньорът на Рома - Жозе Моуриньо заяви, че двата гола, които са допуснали "вълците" от ЦСКА (3:2), са недопустими. Специалния говори пред "Sky Sports Italy" след срещата между двата тима в последния мач от Група С на Лига на конференциите.

"Не бива сами да си създаваме проблеми. Не е възможно да водим с 2:0 на почивката, след което постоянно да губем топката и да стоим прекалено затворени. Двата гола, които допуснахме, са неприемливи.

ЦСКА загуби от Рома с 2:3

ЦСКА беше на минути от подвига срещу Блекбърн, "червените" с две красиви попадения

Хамза Чатакович и Яник Вилдсхут бяха точни за "армейците"

Щастлив съм само защото победихме, докато Зоря си свърши работата (1:1 с Бодьо/Глимт - б.р.). Това е единственото, което ме прави радостен тази вечер.

Представянето на Борха Майорал беше един от малкото позитиви. Неговият гол беше прекрасен, но същото така ми хареса труда, който той вложи. Не съм изненадан, защото той винаги работи усърдно.

Добре, че се класирахме директно за 1/8-финалите, тъй като нямаме състав за допълнителни два мача. Късметлии сме, защото плейофите са нещо, от което нямаме нужда", каза Моуриньо.