Треньорът на Рома Пауло Фонсека сподели мнението си за загубата с 1:2 на Ювентус. Той коментира и тежката контузия на Николо Дзаниоло.

"Това, което се случи, е много неприятно. Николо трябва да се концентрира изцяло върху бързото си възстановяване.

Снимка 406211

Източник: EPA/БГНЕС

Разочарован съм, че толкова наивно подарихме два гола на Юве. След това играхме добре, особено през второто полувреме. След дузпата имаше време, но беше трудно да направим нещо повече.

Грешките са неизменна част от футбола. Аз вярвам в стила на игра, при който топката се изнася с подавания от защитата. Когато си смел, това означава, че рискуваш.

Важното е, че реагирахме позитивно на изоставането в резултата и съм горд с представянето на отбора", заяви португалецът.

Ювентус победи Рома с 2:1 като гост

Юве отново излезе на върха в Серия "А", "бианконерите" пречупиха Рома с ранни голове