Треньорът на Реал (Мадрид) Зинедин Зидан заяви, че неговият отбор не е заслужавал да загуби с гол в добавеното време от Еспаньол. "Белите" отстъпиха с 0:1 при визитата си в Барселона.

Френският специалист бе оставил голяма част от основните си футболисти извън групата, за да ги запази за гостуването на ПСЖ от Шампионската лига.

"Създадохме няколко положения през първото полувреме, но не ги реализирахме. Жалко, че след пет успешни мача, днес не можахме да запишем победа.

През второто полувреме не успяхме да намерим играта си. Не заслужавахме да загубим, не и по този начин. Гол в продължението прави поражението още по-болезнено.

Трудно е да се примирим с него след толкова положени усилия. Реално Еспаньол нямаше чак толкова шансове да отбележи", коментира Зидан.

Еспаньол победи Реал (Мадрид) с 1:0

Без Роналдо не става! Еспаньол посече слаб Реал (Мадрид) в добавеното време! (ВИДЕО)

"Кралете" трагични, паднаха с 0:1