Реал (Мадрид) обясни какво е състоянието на защитника Антонио Рюдигер. Припомняме, че той вчера напусна двубоя с Еспаньол (0:1) поради контузия.

Така германският бранител ще отсъства около 20 дни и ще пропусне важни за "белите" мачове като дербито на Мадрид с Атлетико и първия двубой с Манчестър Сити в Шампионска лига.

Под въпрос е участието на Рюдигер в реванша с "гражданите", като засега първите прогнози не са обнадеждаващи. Реваншът е на 19 февруари.

"След тестове, извършени на Антонио Рюдигер от медицинските служби на Реал (Мадрид), играчът е диагностициран с нараняване на бедрото на десния крак. Неговото развитие ще се следи", написаха от Реал.

За мадридчани предстои среща с Леганес за Купата на краля преди мачовете с Атлетико и Сити.

Еспаньол - Реал (Мадрид) 1:0 в двубой от шампионата на Испания

Сензацията е факт! "Папагалчетата" шокираха Реал (Мадрид) и завързаха още повече интригата в Ла Лига

Късен гол донесе успеха на домакините