Нападателят на Реал (Мадрид) - Гарет Бейл започна да вижда светлина в края на тунела, пише испанският "AS".
Според изданието уелсецът е все по-близо до завръщането си в игра. Футболистът започна индивидуални бегови тренировки на базата "Валдебебас". Все още той не може да се включи в отборните занимания, наравно със съотборниците си.
Бейл се контузи на 11 септември и според първоначалните прогнози нужното време за възстановяване беше между 8 и 10 седмици. Сега обаче националът на Уелс ще бъде готов за игра още през ноември и самият той сподели, че очаква този момент с нетърпение.