Турнир: Купа на България Стадион: Зрители:

Съдията дава 6 минути продължение на срещата!

Жълт картон за Виана.

86′

Крум Стоянов влиза на мястото на Вутов.

81′

Иван Цветков центрира добре в наказателното поле, но няма кой да играе с топката пред вратарското поле на Георгиев.

78′

Напрежение на стадиона в Благоевград, бутилки с минерална вода полетяха към терена заради няколко отсъждания на рефера Николай Йорданов.

76′

Серкан Юсеин влиза на мястото на Яя Меледже.

72′

Тодор Траянов пробва да намери целта с удар извън наказателното поле, но топката мина до лявата греда на вратата на Георгиев.

70′

Дженкинс излиза, влиза Ничев.

69′

Добра атака на Ботев завърши с удар на Бризола, който бе избит в корнер от Макенджиев.

67′

Жълт картон и за Дженкинс.

65′

Жълт картон на Балтанов.

64′

Виана влиза на мястото на Косоко.

58′

Добър пробив на Дани Младенов през центъра на терена завърши с удар в ръката на Виктор Генев пред наказателното поле, но нарушение правилно не бе отсъдено, тъй като ръката на защитника бе прибрана до тялото.

56′

Иван Цветков влиза на мястото на Антон Костадинов.

55′

Натискът на "орлетата" се засилва в последните минути.

53′

Силен удар от фаул на Стилиян Николов е спасен без проблеми от Георгиев.

49′

Домакините започват амбицирано второто полувреме, пренасяйки играта в половината на съперника, но "канарчетата" са добре подредени в защита.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

39′

"Канарчетата" действат с повече самочувствие след попадението на Балтанов, докато домакините от Пирин правят все повече грешки в подаванията помежду си.

31′

Станислав Костов стреля от дъгата на наказателното поле, последва рикошет, който мина близо до вратата на Ботев, но топката излезе в корнер.

29′

Гостите можеха да стигнат до второ попадение! Тодор Неделев центрира от аутлинията към далечната греда, но Попев я изчисти пред погледа на Радослав Терзиев.

27′

ГОООЛЛЛ ЗА БОТЕВ! Гостите излизат напред, след като Косоко свали с глава топката към Балтанов, който с удар от движение пред точката на дузпата вкара за 1:0!

21′

Гостите от Ботев успяха да изравнят играта, която вече се води изцяло в центъра на терена.

14′

Жълт картон за Сандев.

12′

До момента и двата отбора са по-предпазливи в действията си, като може да се каже, че домакините от Пирин са с една идея по-активни на терена.

6′

Принудителна смяна в тима от Благоевград - Старокин напуска контузен, Христо Младенов влиза на негово място.

4′

Башлиев опита да изведе Траянов отдясно в наказателното поле, но пасът в празното пространство се оказа дълъг за футболиста на Пирин.

1′

11. Даниел Младенов 9. Фернандо Виана

Отборите на Пирин и Ботев трябва да определят първия полуфиналист в Купата на България тази вечер. Двата отбора излизат един срещу друг в директна битка за място сред най-добрите 4 в турнира, а срещата ще се играе в Благоевград.

Пирин е изключително силен у дома през пролетта под ръководството на Милен Радуканов. "Орлетата" са безпогрешни в домакинските двубои след подновяването на шампионата в Първа лига - 4 победи в 4 мача, сред които такива над Славия и Левски.

Ботев не успя да се класира за първата шестица, а желанието на "канарчетата" е да си осигурят място в евротурнирите за следващия сезон, или поне финал за Купата.

Ето защо тази вечер срещата се очертава да е изключително интересна. Началото на мача е от 20,00 часа...