Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители: 78
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

83′

ГРЕДА ЗА СЕПТЕМВРИ! Седем минути преди края на редовното време домакините удариха втора греда. Те центрираха топката от пряк свободен удар, Октавио изчисти с глава, но на границата на наказателното поле дебнеше Степонавичос, който разтресе напречната греда с тупалка с десния крак.

73′

Борислав Рупанов получи жълт картон.

Снимка 683931

Източник: startphoto.bg

72′

Жълт картон за Шейтанов за бавене на време.

68′

В средата на първото полувреме топката беше центрирана в наказателното поле на Септември, Митко Митков се опита да изчисти с глава, а кълбото се удари в ръката на негов съотборник. Гостите поискаха дузпа, но Красен Георгиев беше категоричен, че няма как да отсъди наказателен удар в тази ситуация.

57′

В 57-ата минута отборът на гостите организира бърза контраатака, при която Радо Кирилов се откъсна зад гърба на защитата на Септември по лявото крило и пусна успореден пас в наказателното поле. Бирсент Карагарен се опита да стреля от движение, но топката прелетя на около 2 метра от страничната греда.

Снимка 683936

52′

Жълт картон за Талис.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ГРЕДА ЗА СЕПТЕМВРИ! В последната минута на първото полувреме домакините имаха прекрасна възможност да открият резултата. Неделко Пишчевич допусна детинска грешка на тъча, а Мартин Моран му открадна топката и я подаде бързо към дебнещия на границата на наказателното поле Витиньо. Бразилецът стреля силно с десния крак, ала кълбото се отби от напречната греда.

42′

Жълт картон за Витиньо.

29′

В 29-ата минута Радослав Кирилов блесна с отличен пробив по левия фланг, влезе опасно в наказателното и стреля с десния крак, но топката прелетя малко над гредата.

Снимка 683934

21′

ГОООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! 1:1! Септември успя да изравни резултата в средата на първото полувреме. Джордан Гутиерес изведе хитро Витиньо сам срещу Алекс Божев, а бразилецът опъна мрежата на гостите с мощен удар с десния крак.

15′

ГОЛ ЗА ГОСТИТЕ! КАРАГАРЕН! Момчетата на Валентин Илиев откриха резултата в 15-ата минута на двубоя. Марио Илиевски получи топката в централната зона, напредна с нея и изведе Бирсент Карагарен на отлична позиция. Бившият футболист на Локомотив Пловдив стреля хладнокръвно с десния крак и откри резултата.

14′

ОТМЕНЕН ГОЛ НА ГОСТИТЕ! Четвърт час след началото на мача Марио Илиевски прати топката в мрежата на Септември, но се оказа, че се е намирал в положение на засада.

10′

РУПАНОВ! Отговорът на домакините не закъсня и в 10-ата минута те на свой ред също имаха добра възможност да открият резултата. Топката беше центрирана в наказателното поле от Витиньо, а Борислав Рупанов беше оставен напълно непокрит фронтално срещу вратата, но ударът му с глава от границата на малкото наказателно поле мина високо над напречната греда.

7′

ГРЕДА ЗА ГОСТИТЕ! В 7-ата минута на мача домакините организираха първата си по-опасна атака в мача, а тя завърши с изстрел в гредата. Марио Илиевски получи топката в наказателното поле и стреля силно, но Шейтанов спаси. Топката се върна в македонския нападател и той отново стреля, но този път страничната греда се оказа последната преграда пред гола.

1′