Спортно-техническата комисия към БФС проведе редовното си заседание, на което основна цел беше вземането на решение за срещата ФК ЦСКА 1948 - ЦСКА.
"Армейците" печелят служебно с 3:0 на основание чл. 24, ал 1, първи абзац.
Припомняме, че символичните домакини отказаха да излязат на терена поради над 10 футболисти, с професионални договори, заразени с коронавирус.
Ето и официалното решение, поместено на сайта на БФС:
"За неявяване на ФК "ЦСКА 1948" Сф в срещата от 28-ми кръг на Първа лига - ФК "ЦСКА 1948" Сф и ПФК "ЦСКА-София" Сф, на основание чл.24, ал.1, първи абзац се присъжда служебен резултат 0 : 3 в полза на ПФК "ЦСКА-София"Сф.
Секретар СТК: /Н.Михайлов/".
moti_k
на 10.05.2021 в 14:36:27 #48Мечти тирейски! Чорбалекс, иска ви много май да промените футболните правила, служебни победи с всички!
Тунчо
на 10.05.2021 в 14:34:44 #47panayot-stamenov на 10.05.2021 в 17:22:36#96 user avatar 92415 СЛЕДВАЙ nikolay-nikolay на 10.05.2021 в 17:15:11#89 Как за два еднакви казуса се взимат две различни решения? Защо мача на 1948 с Локо ПД е отменен а с Цска-София не се отменя и се присъжда служебна победа? Обяснете моля Ви! ================================================================== Паньо,ти си малко повече мозъчни клетки от средностатистическите припсъри.Как да излязат като са заразени с еврейския вирус КОВИД.Нали ще ги грабнат здравните власти после.Чета,че в испания дела завеждали за умишлено заразяване.Такива точки и победи пич,навремето се присъждаха на солаковия Кенефски,а в днешно време на гелосаната мастия и оранжавото негърско гомно.Резила е в това,че се асоцийрате с автентичния ЦСКА.Ако си бяхте стояли лоич,на оная ми работа нямаше да е за вас.Но Истинския ЦСКА,На Гаганелов,Жеков,Джеки...такива победи не е взимал.Марш у етрополе или у микре!
german
на 10.05.2021 в 14:31:35 #46evgeni-mihov,
а в кой от двата филма, войникът изпи на екс три канчета шнапс /това е към литър/ пред есесовеца и всеки път викаше:
"после первой /второй, ...третьей.../ вьiпивки, русский солдат не закусьiвает..."
nikolay-nikolay
на 10.05.2021 в 14:29:41 #45mottorrhead на 10.05.2021 в 17:25:28#99 Николайчо, според бфс заразените футболисти тряа да са НАД 10, а не 10...,!! Тва че цеката е сопол, и не е платил за 11 питай го него А защо тогава мача с Локо ПД е отложен?!
Тунчо
на 10.05.2021 в 14:28:31 #44А бе,защо така ги "давите",а не щете да излизате срещу тях.Или викате не сте много сигорни маймуните в какво състояние ще са.Пък и картони да няма,затова и БФС погали гномчо по главичката.Все пак купа са му обещали.Африканците трябва все пак купа да вдигат.Модела БФС-малчуганчев-гелосаната мастия убива футбола в България.Срам и позор...
german
на 10.05.2021 в 14:25:41 #43на #96 панчо е закрил дискусията
mottorrhead
на 10.05.2021 в 14:25:28 #42Николайчо, според бфс заразените футболисти тряа да са НАД 10, а не 10...,!! Тва че цеката е сопол, и не е платил за 11 питай го него....
evgeni-mihov
на 10.05.2021 в 14:23:23 #41Понеже съм от миналия век да дам някои пояснения: 1) Относно филма шведски или съветски - вместо Баба дава на войника беше Балада за войника, а другия филм, с който се объркахте е Съдбата на човека. Това са 2 различни съветски филми
2) Както винаги оплювките са срещу ЦСКА, че едва ли не в тяхна полза е решението на СТК и във вреда на efbet1948 и дори, видите ли на Локо Пд. Много шум вдигнаха Гонзо и Крушаркович, но така и не се разбра в какво се изразява вредата за ЛОКО. А очевидно беше, че 1948 не искаха да играят с публика този мач - резултатът щеше да е същия, само дето щяха да се преброят феновете
Невероятно е да имат толкова заразени спортисти на режим! А ако се беше приело предложението на 1948 за дати на отложени мачове щяха да се съберат за 9 дена 4 мача на ЦСКА.
Извинете за намесата
Тунчо
на 10.05.2021 в 14:16:54 #40аз предлагам белите български отбори просто да си излязат от този гей парад.Така и така на гела негрите са капарирали шампионската титла,а БФС оведоми официално,че е уредило оранжавата негърска смрад с купата.При това положение,какъв е смисъла?Да си играят негърските формации на лоич,***,олимпик,сопот и царско село помежду си няколко джит-болл дербита та да се радват соросоидите.Всичко останало е падане на нивото на евроджендърските боклуци.Хич не ме очудва, че гелосните,оранжавите,боталик и олимпик галата са най върлите привърженици на бобо кючека.
nikolay-nikolay
на 10.05.2021 в 14:15:11 #39Как за два еднакви казуса се взимат две различни решения? Защо мача на 1948 с Локо ПД е отменен а с Цска-София не се отменя и се присъжда служебна победа? Обяснете моля Ви!
german
на 10.05.2021 в 14:07:06 #38джагър, и аз съм изтърсак на социализЪма
м/у другото съдбата на войника е як филм за разбирачи, гледал съм го на филмотечно кино /сега Одеон/ на "попа"
nikolay-nikolay
на 10.05.2021 в 14:05:59 #37Вие сте тотално облъчени щом одобрявате това решение на БФС. Наистина БГ футболът заслужава съдбата си с такива фенове. Щом е анти Левски и анти 1948 значи решението е справедливо...примитивно мислене.
Мик Джагър
на 10.05.2021 в 14:01:41 #36Николай и Щуменското Деко се изпонасраа
Герман, тоя лаф не го бех чувал, да не се окажеш и ти 60+
german
на 10.05.2021 в 13:58:54 #35мосю трионЕ, едно време викаха: филмът не е шведски, а съветски не е сексуален, а социален и не е "баба даде на войника", а "съдбата на войника"
stoyan-kiryakov
на 10.05.2021 в 13:35:42 #34Цитирало*
stoyan-kiryakov
на 10.05.2021 в 13:35:22 #33Какво му обръщате внимание на този николайчо. То цитирали, а не го прочело или не го разбрало
ама цитирало
stoyan-kiryakov
на 10.05.2021 в 13:33:45 #32Дано са изтрезнели, че докато бяха в “карантина” строшиха заведенията
stoyan-kiryakov
на 10.05.2021 в 13:32:58 #31И сега за Арда всички са здрави, О, чудо!?!
Мик Джагър
на 10.05.2021 в 13:28:16 #30Николай, въпросите ти не са неудобни, а откровено глупави
Офицер от запаса(шуменско Деко), какви точно нарушения на закона бяха извършени в полза на ЦСКА
nikolay-nikolay
на 10.05.2021 в 13:22:59 #29jabberock, ще помоля само без обиди! Тука сме фенове на БГ футбола и си разсъждаваме и си задаваме неудобни въпроси. БФС няма какво да ги питам, там всички са пияни и неграмотни. В БФС нямат капацитета да разрешат подобен казус, по наредба която те са измислили, това им показаха от 1948.