Арда Кърджали постигна първата си победа в историята срещу Лудогорец, след като надделя с 3:2 като гост в мач от 15-ия кръг на efbet Лига.
Ивелин Попов откри резултата още в 12-ата минута след отлична комбинация с Андре Шинашики. В 27-ата минута Ивайло Чочев изравни с глава след центриране на Сон. Малко преди края на първата част Антонио Вутов изведе Бирсент Карагарен, който даде нов аванс на Арда - 2:1.
През второто полувреме домакините натиснаха и в 73-ата минута резервата Емерсон Родригес изравни, след като негов удар рикошира в Серкан Юсеин и влезе във вратата на Господинов - 2:2.
Източник: startphoto.bg
В 86-ата минута дойде и решителният момент - Андре Шинашики получи извеждащо подаване от Иван Тилев, влезе в наказателното поле и с технично копване оформи крайното 3:2 за Арда.
Източник: startphoto.bg
Шампионите не успяха да се възползват от грешката на Левски, докато отборът на Александър Тунчев показа хъс, дисциплина и характер, за да стигне до историческия успех в Разград.

soprano
на 09.11.2025 в 18:18:11 #18Ние титла евентуално другия сезон и то с много условности.Различни от спортно технически .
XAN_lil
на 09.11.2025 в 18:13:03 #17Само не знам, дали има още фенове да се нервят по футбол и всичко на тая територия, която копа дъното
soprano
на 09.11.2025 в 18:12:49 #16Май наистина са наредили на ДомусАга да почива този сезон.Отрочето на Държавна сигурност-свинчо Пеевски ще набира електорат сред гламавите говедa.Нарко (Б) сектора ще пазарува гласове сред най-долната прослойка на българското общество.
XAN_lil
на 09.11.2025 в 18:10:11 #15Запомнете ми думите, титлата ще вдигне отбор извън челните 4-5 отбора.....и като гледам, това е Ботев- NY или ЦСКА.. По вероятно да е ЦСКА, един от двата отбора на Валтер, все пак края на май при откриването на новото бижу, трябва титла да го освети
Ай, пичуе
Ataspor
на 09.11.2025 в 18:05:17 #14Грозна картинка. Тия ще откажат и последните останали фенове да ходят по стадионите.
VLAD
на 09.11.2025 в 18:04:35 #13Абе, някой да е виждал Нако "Важиха" Мангала? Щото вчера беше особено активен.
Sampdoria
на 09.11.2025 в 17:53:53 #12Само Сините любимите! Както винаги - целта е титла и купа! А също и Суперкупа! СИНИ ШАМПИОНИ!!!
slayer
на 09.11.2025 в 17:53:07 #11Сауроне, па дано станете.
sssauron
на 09.11.2025 в 17:52:21 #10Ми, мастер, то вече колкото шалварите имаш шанс за титла, толкоз и вие, да не кажа, че толкоз и ние
sssauron
на 09.11.2025 в 17:50:31 #9Освен ако не им пуснаха по мюсюлманска линия
sssauron
на 09.11.2025 в 17:49:45 #8Ми скоро и ние ще играем шалварите, мисля че е време да ги мандръсаме у Разград, кво толкоз, кой ли не им се изреди вече, щом и тия умреляци от Кърджали ги ступаха
red_master
на 09.11.2025 в 17:40:35 #7Дааам...накрая ЦСКА шампион! Давай Папазки!
kiril-dimitrov-8q95vYQa
на 09.11.2025 в 17:40:32 #6Лошото управление на Лудогорец доведе до съсипването на отбора.Неадекватна селекция, чужденци ментета за треньори.Прекалено голямо самочувствие.Резултата е налице.Връщайте Дерменджиев,че скоро ще се борите за влизане в 5-а.
sofia
на 09.11.2025 в 17:39:52 #5Е как хем е решено, хем някой да ги прекара
reddd
на 09.11.2025 в 17:39:24 #4Пеевски си осигурява електорат за следващите избори.
more-ole
на 09.11.2025 в 17:37:15 #3Не искам да обиждам Арда добър отбор са но няма как лудогорец така да играят според мене е решено сините да тази година шампион....ако пък някой друг ги прекара ще е още по хубаво
panayot_stamenov
на 09.11.2025 в 17:35:22 #2След тоя кръг "и телето цяло, и прасето сито"
Оказа се, че тоя уикенд не е толкова лош за братчедите
e123
на 09.11.2025 в 17:35:15 #1В крайна сметка, дори със загубата от Цецка, никой не дръпна освен морето, които са на 5 точки. Припоците не ги броя още 12 точки са много, макар че могат да извадят кеша пролетта