Литекс подложи на уникална гавра президента на Славия Венци Стефанов. Както е известно, вчера босът на "белите" обяви пред "Топспорт", че тимът му е ощетяван най-много за разлика от Литекс, които редовно са подпирани.
Днес обаче отговорът на ловчанлии не закъсня. На официалната си страница шампионите публикуваха съобщение, подписано от Управителния съвет на клуба, в което президентът на Славия е атакуван много сериозно. Според хората в Ловеч дори "кучетата на Гриша Ганчев разбират повече от футбол".
Ето пълното изявление на ловешкия клуб:
"Ръководството на ПФК Литекс заявява най-отговорно, че съветници на Папата с основно образование не вземат. Прав е чичо Венци да казва, че кучетата на нашия благодетел Гриша Ганчев доста разбират от футбол. Господин Младен Михалев не е лошо да размисли и да ги сложи начело на най-стария столичен клуб.
Първо, ще му излязат по-евтино, защото ядат по-малко. Второ, със сигурност повече разбират футбола от Чичо Венци. Трето, за 20 години поне два пъти ще класират отбора за евротурнирите. С уважение към Чичо Венци от управителния съвет на ПФК Литекс 1921".
Литекс се гаври с Венци
Източник: БГНЕС
Венци Стефанов сериозно вбеси Литекс
веселяк
на 19.10.2010 в 13:17:17 #79кой беше № 1 ============
Не обърнах внимание...,
...но не е ЦСКА със сигурност...

rowel
на 19.10.2010 в 13:17:03 #78карнобатска гроздова, ти си толкова прост,че не можеш да осъзнаеш,колко си прост....
терлик,
кажи къде си завършил бе?меи варна-юридически факултет?

карнобатска гроздова
на 19.10.2010 в 13:15:10 #77веселяк, спинкам бре, отпуска съм а тя е време за почивка, по принцип де
ама ти класирането постна ли го сутринта, кой беше № 1 
карнобатска гроздова
на 19.10.2010 в 13:13:47 #76вълк, не съм на работа, отпуска съм
и, като ти е скучно как се развеселяваш, като обиждаш хората по форумите ли
и това без никога да те предизвикват, що за характер си ти

веселяк
на 19.10.2010 в 13:12:57 #75Карнобатски, много спиш...
...сутринта се отчетох и пожелах на Черноморец шампионска титла. 
Blue Eyes
на 19.10.2010 в 13:11:39 #74Лошото е че са приятелчета с Гришата. --------------------------
Аман от всезнайковци в тоя форум! Тия двамата не могат да се дишат...приятели били?!

rowel
на 19.10.2010 в 13:11:21 #73в челото на развитите евро страни ли е ------------------------------
ае карнобатски,
колкото си по-прост,толко си по нагъл...
вземи се скрий някъде бе,необразован нещастник.кой свободен университет ти даде на тебе юридическо образование бе,терлик?
не съм пенсионер,насмогнал съм си на масрафа и ми е скучно.
ей са ще се обадя на ерна,да дойде да те провери,как си уплатняваш работното време...

vitorio_1913
на 19.10.2010 в 13:11:03 #72Никой славист не отрича , че Венци е боклук
Само че когато обидите идват от същите мафиоти , каквито са безспорно управата на Литекс, става смешно 
YasoBaso
на 19.10.2010 в 13:08:56 #71Кво насираш па ти бе?? Насираш, аман от дрисльовци в тоя форум!!! Ненасрахте се!
карнобатска гроздова
на 19.10.2010 в 13:08:16 #70Веселяк, давай класирането, 10-я кръг свърши
LOVEC
на 19.10.2010 в 13:07:12 #69Няма лошо да насираме дебелата свиня Венци. Лошото е че са приятелчета с Гришата и това си е просто едно лалане пред медииите. Обичайните простотии, скачаме на този, скачаме на онзи, ревем от съдий.....пък те същите боклуци още преди началото на сезона са се събрали и са решили кой с титлата, кой в европа.
Така си е всяка година...останалото са фалцети до небето и клоунади с фалшиви актьори. Тоя Венци както го гледате и му се радвате на простотиите е една от най-големите мърши в българския футбол. Явно ще трябва някой да му тегли куршума както на Юри Галев за да се разбере от какъв боклук се е отървал футбола ни.

веселяк
на 19.10.2010 в 13:06:30 #68Бензукан тормози Левски - заради издънките на мароканеца си патят всички футболисти ======================================================= МАРОКАНЦИТЕ СЕ РАЗБОНТУВАХА...
...
чудя се какво ще стане когато на ''лалетата'' им писне в един мометн...
...А ТАКЪВ МОМЕНТ ЩЕ ИМА...БЕЗСПОРНО..., САМО ДА СВЪРШИ ''ЕВРОПРИКАЗКАТА''...

Blue Eyes
на 19.10.2010 в 13:05:29 #67уолас се върти в гроба и няма покой човека ------------------------------
Това беше добро!

карнобатска гроздова
на 19.10.2010 в 13:05:25 #66вълк, а бе ти цял ден ли висиш у този форум, пенсионер ли си вече, нямаш ли какво да правиш
а пък по другия въпрос хората мечтаят и се стремят да живеят в сащ, англия, германия, испания, италия, швеция, швейцария, франция, холандия.................а ти си се сврял в шотландия и се хвалиш с това

rowel
на 19.10.2010 в 13:02:02 #65. карнобатска гроздова | 18.10.2010 21:31 вълк, не разбирам, ама кажи кое е престижното на шотландия, известни морски курорти ли има, известни зимни курорти ли има, в челото на развитите евро страни ли е, да не говорим за световни, изобщо кое му е престижното да имаш имот там аз лично не съм чувал и чел някой световен богаташ да се стреми да купи имот или да живее там честно, аре убеди ме в противното --------------------------------------
карнобатски,
намери ли шотландия на картата?

Blue Eyes
на 19.10.2010 в 12:59:58 #64тогава му мислете! --------------------------- Какво да му мисли бе Куме? От кога Джеки стана треньор?!?!?! Водката по му върви.
карнобатска гроздова
на 19.10.2010 в 12:59:45 #63Наскоро научих любопитна подробност от житие-битието на онзи човек, Праховеца. Някога, преди да стане банкер в източената ТСБанк, Иво Иванов гледал...прасета! Бил си скова кочинка край Перник и отглеждал грухтящите твари. Е, рано или късно кръгът се затваря. От кочината в Перник, през ТСБанк и боклуците, та в кочината в Борисовата градина. Без да се обиждат хората от ЦСКА, но днес клубът е наистина кочина. И едно боклучиво пернишко прасе лежи в нея, въргаля се в лайната си и си мисли, че мирише хубаво. А тя вонята е жестока, толкова жестока, че днес ЦСКА изглежда като бактериологично оръжие за унищожаване на фенски надежди

rowel
на 19.10.2010 в 12:57:45 #62абе...той джеки ще се върне....
тогава му мислете!
Blue Eyes
на 19.10.2010 в 12:55:38 #61Джеки: Нямат стадион, школата не върви, ЦСКА заема 9-то място в класирането...Срамно е, че в ложите на "Българска армия" миришеше на тоалетна. --------------------------------- Вчера Майкъла, днес Джеки и Паро!
Quo vadis ЦСКА?
Blue Eyes
на 19.10.2010 в 12:50:44 #60Дано Райс Мболи по-бързо се маха от кочината.......... -------------------------------------- Споко, има още пет мача да изиграе за първенството с червените прашинки и Венци си го прибира!