Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Враца Зрители:
90+4′

Край на срещата!

76′

Две минути след това пък Хуан Переа нацели гредата на домакините и Ботев (Враца) се спаси от попадение.

74′

Браян Переа стреля от десетина метра, но стражът на Локомотив (Пловдив) Мартин Луков се намеси перфектно и спаси.

70′

Калоян Костов пропусна прекрасен шанс да вкара гол за Локомотив (Пловдив). След центриране от корнер той се извиси най-високо, но не успя да нанесе точен удар във вратата на врачани.

58′

Димитър Илиев с жълт картон.

52′

Най-чистото положение досега в двубоя бе в сметката на Ботев (Враца). Дилян Георгиев успя да намери Браян Переа, който пусна към Даниил Кондраков, който стреля встрани от вратата на Мартин Луков.

45′

Начало на втората част!

45+2′

Край на първото полувреме!

45′

Най-накрая в 45 минута беше отправен първия удар към една от вратите. Престрашилият се беше Мартин Петков, чийто изстрел обаче не предизвика опасност пред Федерико Бариос. Кълбото тупна точно пред стража на Ботев (Враца).

43′

Оливер Камдем получава жълт картон.

40′

До 40-ата минута на мача нямаше нито един отправен удар към вратата - нито точен, нито неточен...

29′

Стефан Цонков също получава жълт картон.

28′

Марсилио Силва получава първия жълт картон в срещата.

26′

Домакините от Ботев (Враца) изпълниха ъглов удар, но вратарят на пловдивчани Мартин Луков изби топката.

20′

Изминаха 20 минути от началото на срещата, а все още не се е случило нищо интересно на терена...

1′

77. Стефан Велев 99. Жулиен Лами

Ботев (Враца) приема Локомотив (Пловдив) в мач от осмия кръг на efbet Лига. Срещата е от 19:30 часа.

15-ият срещу 10-ият в първенството си дават среща, незавидни позиции и за двата тима. Врачани стартираха сезона с голямата надежда да не са в битката за оцеляване, наложи се на помощ отново да дойде треньорът Христо Янев, който все още търси първата си победа начело на врачани. Отборът отново се завръща на стадион, след като теренът го позволява. Тимът ще се надява на подкрепата на своите фенове.

Иван Пашов: Разговорът с Крушарски не беше задоволителен, продължава да иска 5 милиона

"Очаквам голяма подкрепа от феновете"

През седмицата от клуба във Враца се похвалиха, че двама юноши са взели участие в тренировките на представителния тим. Това са Кристофър Боянов и Емил Петров, които са 2008-а и 2009-а година.

Тъмни буреносни облаци са надвиснали и над "смърфовете". Христо Златински ще води Локомотив (Пловдив) в срещата тази вечер във Враца. Любослав Пенев няма да получи времето, в което да докаже възможностите си с "черно-белите".

На фона на всички проблеми сякаш спортната форма остава на заден план, но и тя притеснява. 5 мача без победа, 4 от които като домакин. За Локомотив - Петър Андреев се възстановява от контузия.

Главен съдия на мача е Волен Чинков, с помощници Дениз Соколов и Илиян Капарашев. С ВАР ще се занимават Валентин Железов и Петър Кузев. Делегат на БФС е Николай Колев, а работата на реферите зорко ще следи Антон Генов.

Ботев (Враца) обяви: Тревното ни покритие е успешно възстановено