Поп звездата Шакира е бясна на слуховете, че се е разделила с Жерар Пике, пише "7 дни спорт". Наскоро популярно мексиканско списание пусна клюката, че футболистът на Барселона и колумбийската певица са решили да сложат край на връзката си. Причината била изневяра на защитника с доста по-млада от гаджето му жена, докато Шакира била на турне в Америка.

Говорителят на певицата Родриго Белтран направи специално изявление, в което отрича информациите.

„Няма никаква истина в тези твърдения. Двамата не са се разделяли и се намират в прекрасен етап от връзката си", заяви говорителят.
Според запознати Шакира побесняла заради многобройните публикации, обявяващи край на отношенията й с футболиста. Именно тя държала публично да изясни, че в клюката няма грам истина и с Пике продължават да са все така влюбени.
Колумбийската изпълнителка потвърди и в личния си профил в социалната мрежа Туитър, че не може да става и дума за раздяла с футболиста.

"Успех на испанския национален отбор тази седмица, както и на моя №3! Целувки!", написа Шакира и окончателно запуши опроверга клюката за раздяла.