Червеното петхилядно море от фенове, което ще залее Рим в четвъртък, намери оригинален начин да покаже, че ЦСКА може да се противопостави на Рома и на трибуните, пише "Тема спорт".
Привържениците ще направят хореография с огромно знаме, на което ще е изобразен символът на града - вълчицата с нейните питомци Ромул и Рем. Идеята е впоследствие транспарантът да бъде разкъсан на две, а отдолу да се появи емблемата на ЦСКА.
"Подготвяме и други изненади, но тях ще запазим за римляните", обясниха от армейската агитка.
Rosenberg
на 28.09.2009 в 17:38:59 #8Много изказвания на телета на опашкаря в А РФГ Фекалески-14 (Подухване) под статия за водача в класирането.
п3пино
на 28.09.2009 в 12:20:03 #7pu deba | 28.09.2009 12:31 прасетата нека си късат разни знаменца, ама ромите ще разкъсат задниците на играчите на цоца с 5-6 на 0 На Караджов най-много ще му хареса -------------------------------------------------------------------- то това да не ти е Кенефски (анадола) и да играе с някой белгийски колос като Антверпен, Аалст, Беверен? или пък с/у друг колос като втородивизионните Люцерн, ТамПростира, Трактор Беларус...безкраен списък

Владо
на 28.09.2009 в 11:46:15 #6На 1-ви октомври честваме 20 години от рецитала на Божествения и 4-те му гола в мрежата на говедата.
MyTa
на 28.09.2009 в 11:39:07 #5пиргос | 28.09.2009 13:24 споко,бе прасок,всеки ден не е великден Това цяла година го слушаме, вече е октомври почти
пиргос
на 28.09.2009 в 10:24:15 #4споко,бе прасок,всеки ден не е великден
пиргос
на 28.09.2009 в 09:53:06 #3свинките ще бъдат победени,бити и ебани в рим
прасета в космоса
FORZA ROMA
Велизарката
на 28.09.2009 в 09:26:10 #2Армейските лъвове ще разкъсат ромите от гетата край Рим ! Само ЦСКА !
Владо
на 28.09.2009 в 07:53:02 #1Мачкаааааааааааааааааааааай!!!