Унгарският национален отбор не спира да впечатлява с изявите си по европейските терени.

След като пречупи "лъвовете" в изключително важния плейоф за Евро 2020, съставът на Марко Роси се наложи над още един съперник от региона.

"Маджарите" взеха скалпа на сръбския национален отбор в среща от груповата фаза на Лигата на нациите.

Унгарците се наложиха с минималното 1:0, след попадение на Норберт Кьонивеш след 20 минути игра.

България загуби с 1:3 плейофния бараж за Евро 2020 срещу Унгария

Мечтата умря! Унгария изхвърли България от битката за Евро 2020

"Лъвовете" загубиха с 1:3 дългоочаквания бараж, груби грешки провалиха селекцията на Дерменджиев

Въпреки многобройните смени, които извършиха домакините и неистовите им опити да се върнат в мача, до промяна в резултата не се стигна.

Така Унгария вече е само на точка от лидера в групата Русия.

Това стана възможно, след като Сборная пропиля аванса си срещу Турция и завърши срещата при резултат 1:1.

Швеция удари Русия в контрола

Проверката се игра в Москва

Антон Миранчук бе точен за руснаците в 29-ата минута на двубоя, а Караман изравни двайсетина минути преди края на срещата.

Русия е лидер със 7 точки на сметката си, Унгария има с пункт по-малко, Турция е с 2, а сърбите имат само една.

Германия и Турция направиха зрелищно 3:3 пред триста зрители