300 щастливци имаха честта да присъстват на контролата между Германия и Турция, завършила 3:3. Двубоят се игра на стадион РейнЕнерги в Кьолн. Германците имаха предимство в срещата с много голови положения и се виждаха като победители, но Кенан Караман успя за трети път да изравни дълбоко в добавеното време.

Домакините откриха първата минута на добавеното време на първото полувреме Юлиан Дракслер прехвърли вратаря Мерт Гунок след разсичащ пас на Флориан Нойхаус.

5 минути след рестарта Йозан Турфан изравни след удар извън наказателното поле.

Снимка 499608

В 58-ата минута Нойхаус отново изведе Германия напред. Този път асистенцията беше на Кай Хаверц.

Грешка в защитата на Флориан Нойхаус доведе до излизане сам срещу вратаря на Ефеджан Карака. Турчинът хладнокръвно възстанови равенството в 67-ата минута - 2:2.

В 81-ата минута Йозан Турфан изчисти лошо и това даде шанс на нападателя на Бенфика Джан-Лука Валдшмид да отбележи трети гол за Бундестима.

Дълбоко в добавеното време в 94-ата минута Дженгиз Юндер намери Кенан Караман, който за трети път възстанови равенството.