ПСЖ не успя да победи Бордо в мач от френската Лига 1. Срещата на "Парк де Пренс" завърши 2:2. Парижани продължават да са лидери в класирането с 25 точки, с 3 пред Лил. Бордо пък са 11-и с 16 пункта.

Срещата започна вихрено за гостите. В 10-ата минута те поведоха след като Пембеле опита да изчисти топката от малкото си наказателно поле, но вместо това я насочи право във вратата си за 0:1.

14 минути по-късно парижани имаха претенции за дузпа след нарушение срещу Неймар. Главният съдия се допита до ВАР-системата, след което реши , че фаул има и посочи бялата точка. Зад топката застана именно Неймар, който безпогрешно насочи топката в долния десен ъгъл на вратата. Минута по-късно обратът вече бе пълне след като Кийн простреля опразнената врата отблизо.

Последваха опити на Бордо за изравнително попадение, но то така и не падаше. Три минути след началото на втората част, можеше всичко да е решено, но гол на Мбапе бе отменен заради засада. В 61-ата минута гостите успяха да стигнат до изравнително попадение чрез Адли, който прониза вратата на Рико отблизо.

До края на мача, Бордо можеше да вкара още едно попадение, но Де Превил не съумя да преодолее стража на домакините след като си освободи пространство. Така ПСЖ не успя да запише нова победа във френската лига, но въпреки това, продължава да е лидер.