Аталанта продължава с колебливото представяне в Серия "А". "Бергамаските" записаха трети мач без победа и втори без отбелязан гол в първенството, след като отстъпиха с 0:2 на Верона у дома.

Попаденията паднаха през втората част. В 62-ата минута Мигел Велосо се разписа от дузпа, а в 83-ата минута Матия Закани оформи крайното 0:2.

Така Верона събра 15 точки и излезе на шесто място във временното класиране. Аталанта е 9-и с точка по-малко.

Гостите стигнаха до гол в 62-ата минута. Тогава Матия Закани получи подаване зад отбраната на "бергамаските" и бе фаулиран в наказателното поле от Рафаел Толой. Главният рефер посочи бялата точка, а Мигел Велосо вкара за 0:1.

В 83-ата минута Закани сложи точка на спора. Нападателят получи извеждащ пас от Велосо и матира вратаря за 2:0.