Кристиано Роналдо бе засенчен от друг бивш футболист на Манчестър Юнайтед - Одион Игало, който вкара и двата гола за успеха на Ал-Хилал с 2:0 над Ал-Насър, предаде "Ройтерс".

Роналдо вкара 8 гола за Ал-Насър в първите си 5 мача за тима, но не успява да поддържа това темпо.

Това беше и първият мач на Ал-Насър след уволнението на треньора Рюди Гарсия, но португалският нападател отново не намери пътя към вратата. Той получи жълт картон в 57-ата минута за нарушение срещу Густаво Куеляр. Негов гол в 77-ата минута не бе признат заради положение на засада.

Кристиано Роналдо с признание към 11 звезди на световния футбол

Призна ги за най-добрите, с които е бил съотборник

Временният треньор на Ал-Насър Динко Йеличич каза на репортерите след срещата, че мачът се е променил след първия гол от дузпа.

"Дузпата ни пречупи, оказа голямо влияние на мача", смята той.

"Ал-Хилал беше по-добър от нас в определени периоди. Моят отбор показа хубави неща и това е обещание за следващите седмици", добави треньорът.

Ал-Насър е на три точки зад лидера Ал-Итихад, който е изиграл и мач по-малко.