Турнир: Лига на нациите Стадион: Зрители:

Край на мача!

Снимка 377752

Източник: uefa.com

85′

Макар че темпото на игра спадна в последните минути домакините продължават да търсят още попадения във вратата на Калинич.

75′

Аспиликуета заменя Карвахал.

70′

ГООООЛЛЛ ЗА ИСПАНИЯ! И Иско се нареди до голмайсторите, след като получи асистенция от Асенсио и с диагонален удар от наказателното поле вкара за 6:0!

Снимка 377754

64′

Тиаго заменя Нигес.

62′

Пяца заменя Брозович.

59′

Родри заменя Бускетс.

57′

ГООООЛЛЛЛ ЗА ИСПАНИЯ! Серхио Рамос също се разписва, след като засече с глава центриране от корнер - 5:0!

55′

Нова чудесна атака завърши с остро центриране на Гайа към Родриго, но защитник на гостите успя да подложи крак и да избие в корнер.

Снимка 377756

53′

Домакините демонстрират страхотно настроение за игра, което е обяснимо с оглед категоричната преднина, която имат до момента.

49′

ГООЛЛЛ ЗА ИСПАНИЯ! Марко Асенсио изведе Родриго зад защитата, останаха съмнения за засада, но такава не бе отсъдена и нападателят покачи на 4:0!

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме, което завършва перфектна атака и центриране на Карвахал към Родриго, но ударът на последния с глава мина до гредата.

Снимка 377753

39′

Жълт картон за Брозович.

35′

ГООООЛЛ ЗА ИСПАНИЯ! Асенсио бележи втория си гол секунди след първия! Младият футболист отново изстреля снаряд извън наказателното поле, топката се удари в греда и тялото на вратаря, за да влезе в крайна сметка в мрежата - 3:0!

33′

ГОООЛЛ ЗА ИСПАНИЯ! Марко Асенсио бележи първия си гол за националния отбор, след като изстреля снаряд от дистанция - 2:0!

31′

Далеч по-активна игра на испанците след попадението на Нигес.

24′

ГОООЛЛ ЗА ИСПАНИЯ! Нигес засича центриране на Дани Карвахал и открива резултата след удар с глава - 1:0!

Снимка 377751

20′

Принудителна смяна - Вършалко напуска поради контузия, влиза Рог.

17′

Нов шанс за хърватите! Перишич е намерен на добра позиция в наказателното поле, но ударът му бе омекотен от Карвахал в последния момент!

14′

Гостите можеха да поведат! Вършалко пусна много добър пас към Сантини, който стреля от вратарското поле, но топката не намери целта!

12′

Жълт картон за Сантини.

6′

Предпазливо начало от страна и на двата тима, като лекият превес е на страната на хърватите.

1′

19. С. Роберто 20. Пяца

Испания посреща Хърватия в най-интересния мач за деня от турнира Лига на нациите.

Двубоят от Група 4 на Лига "А" започва в 21,45 часа, като той ще е първи официален за балканците след финала на Мондиал 2018 в Русия.

Златко Далич остава национален селекционер на Хърватия

На 20 август "шахматистите" се изправят срещу Португалия в контрола

"Ла фурия" потегли по категоричен начин, след като стигна до победа над Англия с 2:1 след обрат на "Уембли" в дебюта на Луис Енрике като селекционер на страната.

Срещу британците футболистите на Лучо показаха огромно желание и добра игра, което даде поводи за оптимизъм в испанската преса.

Коравите хървати обаче влизат в мача със самочувствието на №2 в света, така че със сигурност ни очаква повече от любопитен сблъсък, затова не го пропускайте.

Испания победи Англия с 2:1 след обрат

Мечтано начало за Луис Енрике, Испания удари Англия след обрат на "Уембли"!