Българският нападател Димитър Рангелов записа едва 4 минути при домакинското равенство на неговия Страсбург във френската Втора лига срещу Льо Авър - 1:1.

Той се появи като смяна в 86-ата минута, заменяйки неубедителния Ерве Тюм. Другият българин в тима Емил Гъргоров продължава да лекува контузия, получена още преди трансфера му в Страсбург и не се появи на терена.

Мулунги откри за домакините в 61-ата минута, но десет преди края на редовното време гостите от Льо Авър успяха да изравнят чрез Фуре и да измъкнат ценна точка като гост.

Треньорът на домакините - легендата Жан Пиер Папен пусна в игра Рангелов, за да търси победата, но времето до края бе прекалено малко и българинът не можа да се изяви.

С тази точка тимът от Елзас се изкачи на 4-а позиция в класирането с 16 точки, докато на върха е отборът на Христо Янев - Гренобъл с 20.