Турнир: Лига на нациите Стадион: Зрители:

Уелбек заменя Рашфорд.

90+3′

Жълт картон за Роуз.

90′

9 минути продължение на срещата, продиктувани от забавянето около контузията на Люк Шоу в началото на второто полувреме.

87′

Мартинес заменя Алонсо.

83′

Жълт картон за Дани Карвахал.

82′

Страхотно спасяване на Де Хеа! Вратарят на испанците спаси сигурно попадение, след като отрази с крак удар на Рашфорд, останал сам срещу своя съотборник в Манчестър Юнайтед!

80′

Серхи Роберто заменя Тиаго Алкантара.

68′

Асенсио заменя Аспас.

66′

Жълт картон за Стоунс.

64′

Дайър заменя Хендерсън.

61′

Удар извън наказателното поле е спасен от Джордан Пикфорд.

55′

Удар на Тиаго Алкантара от движение в наказателното поле срещна напречната греда!

49′

Люк Шоу получи контузия и е изнесен на носилка. На негово място влиза Дани Роуз.

Снимка 377207

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

42′

Жълт картон за Шоу.

35′

Де Хеа спасява сигурен гол, след като изби много опасен удар на Рашфорд, който засече с глава топката при изпълнение на корнер!

Снимка 377206

32′

ГОООЛЛ ЗА ИСПАНИЯ! Гостите стигат до пълен обрат, след като Родриго засече остро центриране от фаул - 2:1!

Снимка 377205

30′

Испанците се опитват да задържат топката малко по-дълго в половината на съперника, но до този момент домакините не им позволяват.

24′

Англичаните искат дузпа за нарушение срещу Хари Кейн, но съдията е категоричен - нарушение няма!

18′

Жълт картон за Хендерсън.

17′

Добра многоходова атака на англичаните завърши с изчистване на Карвахал, който се намеси решително секунди преди Деле Али да нанесе удар към вратата на Де Хеа от дъгата пред наказателното поле.

13′

ГОООЛЛ ЗА ИСПАНИЯ! Реакцията на гостите е мигновена. Дани Карвахал избработи попадението на Саул Нигес, който получи пас отдясно на наказателното поле и с хубав удар от движение преодоля Пикфорд - 1:1!

Снимка 377201

11′

ГОООЛЛЛ ЗА АНГЛИЯ! Страхотна контраатака завърши с много добро подаване на Люк Шоу към Рашфорд, който от близка дистанция разстреля Де Хеа - 1:0!

Снимка 377200

5′

Предпазливо начало за двата отбора с лек превес във владеенето на топката от страна на англичаните.

1′