Брандт влиза на мястото на Сане.

85′

Лингард влиза на мястото на Ливърмор.

77′

Емре Джан опита да обстрелва Пикфорд от дистанция, но ударът на футболиста на Ливърпул е крайно неточен.

73′

Вагнер заменя Вернер.

71′

Бертранд влиза на мястото на Трипиър.

70′

Уокър влиза на мястото на Роуз.

68′

Темпото на игра през второто полувреме видимо спадна, поради което положения за гол липсват, с изключение на това на Варди в първите секунди на частта.

67′

Джан заменя Дракслер.

60′

Рашфорд заменя Ейбрахам.

58′

Жълт картон за Ливърмор.

49′

Страхотно спасяване на Тер Щеген! Трипиър центрира перфектно от десния фланг, Варди стреля с глава, но вратарят на Барселона изби от голлинията!

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

45+1′

Жълт картон за Джо Гомес.

44′

Ливърмор опитва от добра позиция да се разпише, но ударът му извън наказателното поле минава встрани от вратата.

42′

Противно на логиката англичаните можеха да поведат! Дебютантът Ейбрахам овладя в наказателното поле, обърна се и стреля, топката рикошира в Рюдигер и мина на сантиметри от целта!

39′

Вратарят на Англия Пикфорд отново спасява! Вернер се озова на стрелкова позиция фронтално срещу младия страж на Евертън, който обаче отново спечели битката с острието на РБ Лайпциг!

36′

Англичаните успяха да отбият натиск на германците в последните 5-6 минути и да изнесат играта в половината на съперника.

31′

Дани Роуз центрира остро от левия фланг, но Хумелс изпревари Варди, който чакаше на близката греда, и изби в корнер.

25′

Фил Джоунс получи контузия и е заменен от Джо Гомес.

Снимка 323044

23′

В рамките на 10 секунди домакините се разминаха с гол! Вернер бе изведен само срещу Пикфорд, който спаси удара му, топката попадна в Сане, който на метри фронтално от вратата потърси левия ъгъл на вратата, но защитник на Англия изби от голлинията с глава!

20′

Какво изпълнение на Сане! Нападателят стреля майсторски пред дъгата на наказателното поле, но топката рикошира в горната греда!

14′

Йозил изведе с дълъг пас Сане зад защитата на англичаните, но топката се оказа трудна за овладяване от страна на футболиста на Манчестър Сити.

8′

Сане получава топката в наказателното поле, но ударът на германеца по диагонал минава до вратата.

Снимка 323045

6′

Първите минути на мача дават очаквания, че двата отбора ще действат по-разкрепостено и офанзивно.

2′

Англичаните пропускат да открият! Варди центрира остра топка успоредно на голлинията, която достигна до Трипиър, но футболистът на Тотнъм от близка дистанция не успя да намери очертанията на вратата.

1′