Хокеистите на Чикаго Блекхоукс отбелязаха пет гола в последната третина и победиха Ню Йорк Рейнджърс с 6:3.

Сидни Кросби сложи край на головата си суша

Конър Шийри вкара "златния гол" за Питсбърг

Мика Зибаняед изведе гостите напред в 10-тата минута, а Алекс Дебринкат изравни за Чикаго в последната минута на втората третина. Това попадение отпуши вратата на Рейнджърс и послужи като сигнал за дъжд от голове в заключителните 20 минути на мача.

Артьом Анисимов вкара хетрик, Джон Хейдън и Джонатан Тоус на празна врата отбелязаха по едно попадение. Кевин Хейс и Рик Неш успяха да намалят за 3:4, но това беше всичко за нюйоркчани в мача. Анисимов е бивш играч на Рейнджърс от 2008-а до 2012-а година.